کد خبر: 810347 A

مربی نساجی اشتباهات فردی را عامل شکست مقابل سایپا می‌داند.

به گزارش ایلنا، حسن بادامکی پس از شکست تیمش برابر سایپا در نشست خبری اظهار کرد: در شرایطی که به برد نیاز داشتیم، روی اشتباهات وحشتناک نیمه اول را به سایپا واگذار کردیم. می‌دانستیم سایپا بعد از گل چطور بازی می‌کند اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و به گل رسیدیم.  ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم و در بدترین حالت به تساوی برسیم اما فوتبال همین است. قطعا حق بازیکنان ما بیشتر از این است.

وی درباره عملکرد امین رضایی دروازه‌بان تیمش افزود: امیر رضایی و نیما میرزازاد جوان هستند. استفاده از بازیکن جوان تاوان دارد. تلاش کردیم در بین نیمه امین رضایی را از نظر روحی برگردانیم اما شرایط روحی او خوب نبود.

او درباره داوری هم گفت: نمی‌شود گفت داوری بد بود اما می‌توانست زمان بیشتری بگیرد و آوانتاژ بدهد اما در کل داوری بد نبود. داوران ما خوب هستند و مشکل خاصی نبود.

بادامکی درباره تعطیلات لیگ هم ادامه داد: وقفه‌ها و تعطیلات به تیم لطمه می‌زند. ما امروز تلاش کردیم با تعویض، بازیکنان آماده تری را به زمین بفرستیم. وقتی ١۵ روز تعطیل است مجبور هستیم به بازیکنان ٣ روز استراحت بدهیم اما این مسأله به تیم لطمه می‌زند.

 

سایپا نساجی مازندران حسن بادامکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر