کد خبر: 810316 A

فجرسپاسی موفق شد دربی شیراز را با پیروزی پشت سر بگذارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، داود مهابادی سرمربی فجر شهید سپاسی پس از کسب برد در دربی شیراز مقابل قشقایی به خبرنگاران گفت:ابتدا از حضور  مسئولین استان بویژه استاندار محترم فارس،فرماندار محترم شیراز ،تعدادی از اعضای محترم شورای شهر ،مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان و بقیه مسئولین  تشکر و قدردانی میکنم .

مهابادی گفت: به هواداران هر دو تیم تبریک میگویم. بازی در یک شرایط کاملا جوانمردانه برگزار شد و به بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید میگویم.

وی بعد از کسب چهارمین برد متوالی در خصوص بازی افزود: هر چند بازی رو بردیم ولی در مجموع عملکرد فنی بهتری را انتظار داشتم .از فردا به بازی مقابل ارمان گهر فکر میکنیم.

مهابادی در خصوص شرایط جدول مسابقات گفت:به شرایط جدول و رتبه فکر نمی‌کنیم و در نیم فصل اول تنها به فکر تثبیت موقعیت مان در جدول می باشیم و انشالله در نیم فصل دوم با  حمایت بیشتر مسئولین به صعود می اندیشیم.

مهابادی در خصوص داوری گفت:داوری مشکلی نداشت و تیم داوری روز خوبی را سپری کرد.

وی در انتها ضمن تشکر از هوادارن قشقایی که در پایان بازی به تشویق تیم فجر پرداختند گفت: هر دو تیم برای استان فارس می باشد و انشالله شاهد پیشرفت فوتبال استان باشیم  و بنده از  هواداران هر دوتیم  که با حضور پرتعداد به تشویق تیم محبوبشان پرداختند و جو دوستانه ایی را فارغ از مسائل حاشیه ایی رقم زدند تشکر  میکنم.‌

لیگ یک داوود مهابادی لیگ دسته اول لیگ آزادگان قشقایی شیراز فجرسپاسی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر