کد خبر: 810144 A

12 بازیکن در مصاف با تیم‌ سابقشان؛

ذوب آهن و تراکتور با بازیکنانی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم مقابل را دارد به مصاف هم می‌روند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دیدار امروز ذوب آهن مقابل تراکتور در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان که از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر برگزار می‌شود علاوه بر جذابیت‌های ذاتی خود، به واسطه نفرات متعددی که در این دیدار مقابل تیم سابق خود قرار می‌گیرند هم حساسیت مضاعفی پیدا کرده است. شاید عجیب باشد ولی در مجموع دو تیم 12 بازیکن امروز به مصاف تیم‌های سابقشان خواهند رفت و از این میان اکثر آنها شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی و اولیه تیم خود دارند.

 

تراکتوری‌ها:

در تراکتور 4 بازیکن هستند که پیش از این لباس ذوب آهن را پوشیده‌اند. درون دروازه رشید مظاهری به مصاف تیمی می‌رود که چند سال در آن حضور داشته و با لباس آن به یکی از بهترین گلرهای لیگ بدل شده و به پیراهن تیم ملی رسیده است. شاید مظاهری سخت‌ترین روز را در مواجه با تیم سابقش داشته باشد. علاوه بر او، محمدرضا خانزاده در لیگ سیزدهم به صورت قرضی از پرسپولیس به ذوب آهن رفت و این دو بازیکن در ترکیب اصلی تیمشان در دیدار امروز حاضر هستند. اکبر ایمانی و رضا شکاری هم دو تراکتوری دیگری هستند که سابقه پوشیدن پیراهن ذوب را دارند. ایمانی یک نیم فصل در لیگ هفدهم در جمع ذوبی‌ها بود و رضا شکاری هم از محصولات پایه ذوب آهن است که هنوز با این باشگاه بر سر جدایی‌اش در دعوای حقوقی هستند. این دو بازیکن شانس کمی برای بازی در ترکیب اولیه تیمشان در دیدار امروز دارند.

 

ذوب‌آهنی‌ها:

پرونده تراکتوری‌های ذوب پر و پیمان تر است. در خط دفاع این تیم هادی محمدی حضور دارد که در لیگ‌های شانزدهم و هفدهم سربازِ تراکتور بوده که البته مدت زیادی از این زمان را به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی خانه نشین بود. میلاد فخرالدینی هم سابقه بازی در تراکتور در زمان امیر قلعه‌نویی را دارد و همچنین مسعود ابراهیم‌زاده از بازیکنان بومی سابق تراکتور بوده است.

قاسم حدادی‌فر هم یک نیم فصل در لیگ یازدهم عضو تراکتور بود و از آن دوران به نیکی یاد می‌کند. نفر دیگر ارسلان مطهری است که در لیگ هفدهم عضو تراکتورسازی بود و نیم فصل دوم در جمع بازیکنان این تیم حضور داشت ولی چندان نتوانست موفق عمل کند. مطهری از مصدومیت رها شده و می‌تواند برای ذوب آهن در دیدار امروز به میدان برود.

علاوه بر این نفرات 3 سرباز تازه ترخیص شده ذوب آهن هم هستند که تا چند ماه قبل با تراکتوری‌ها تمرین می‌کردند و حالا به اردوی ذوب آهن برگشته‌اند. مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر و احسان پهلوان پس از رایزنی‌های فراوان توانستند جواز حضور در تمرینات تیمشان را بگیرند. هرچند شانس زیادی برای حضور در ترکیب اولیه تیم ندارند.

لیگ برتر فوتبال ذوب اهن اصفهان تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر