کد خبر: 810015 A

وزارت نفت سه تیم لیگ برتری را واگذار می‌کند

وزیر نفت، مالکیت و مدیریت و حتی کمک مالی به باشگاه‌های حرفه‌ای توسط شرکت‌های تابعه صنعت نفت به هر صورت (مستقیم و غیرمستقیم) را ممنوع کرد.

به گزارش ایلنا، بیژن زنگنه وزیر نفت اعلام کرد: به‌ منظور صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها، انجام مسئولیت‌های مدرس، سرپرست، سرمربی، مربی، کمک مربی، دبیر، عوامل فنی و پزشکی و دیگر عناوین مشابه در تیم‌های باشگاهی در همه سطوح مرتبط با ورزش قهرمانی، تنها از طریق افراد حقیقی بخش خصوصی (غیردولتی) مجاز است و پرداخت هرگونه وجهی به کارکنان در قالب تیم‌های قهرمانی تحت هر عنوان ممنوع است.

وزیر نفت، مالکیت و مدیریت و حتی کمک مالی به باشگاه‌های حرفه‌ای توسط شرکت‌های تابعه صنعت نفت به هر صورت (مستقیم و غیرمستقیم) را ممنوع کرده و دستور داده است مدیریت و مالکیت تیم‌های فوتبال صنعت نفت مسجد سلیمان، صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم تا تاریخ ۱/ ۹/ ۱۳۹۸ در چارچوب ضوابط و مقررات ذی‌ربط تعیین تکلیف شود.

در این ابلاغیه تاکیدشده است با توجه به کمبود منابع مالی، در سال ۱۳۹۸، صنعت نفت هیچ اعتباری برای اعزام برون‌مرزی تیم‌های ورزشی اعم از قهرمانی (برای شرکت در مسابقات رسمی بین‌المللی دوره‌ای آسیایی و جهانی به ‌عنوان سهمیه فدراسیون‌های مربوطه و مشابه آن) تخصیص نمی‌دهد.

پارس جنوبی مسجد نفت نفت آبادان کمک مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر