کد خبر: 809804 A

سرمربی تیم امید در واکنش به عملکرد شاگردانش در دو بازی تدارکاتی مقابل ازبکستان متنی را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، با گذشت دو هفته از مسابقات لیگ برتر در فیفا دی به اضافه تیم ملی بزرگسالان، بازیکنان تیم امید که از سوی کادرفنی به اردوی فراخوانده شده بودند در تهران اردو برپا کردند و به دنبال برنامه از پیش تعیین شده برای برپایی اردوی تدارکاتی و دو بازی دوستانه مقابل ازبکستان راهی تاشکند شدند.

تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی پس از بازی دوستانه با تیم ملی بزرگسالان در تهران، برای اولین بار در یک بازی خارج از خانه مقابل حریف قرار می‌گرفت. تیم امید در اولین بازی مقابل ازبکستان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و در بازی دوم با نتیجه چهار بر یک حساب کار را مقابل رقیبش واگذار کرد.

بازیکنان تیم امید که به همراه سرمربی جوانشان خود را برای شرکت در دور دوم مسابقات مرحله انتخابی المپیک 2020 توکیو آماده می‌کنند به دنبال این دو شکست که البته در بازی تدارکاتی رخ داده بود مورد انتقاد قرار گرفتند و در راس این تیم مجیدی به عنوان یک سرمربی تازه کار بیشتر مورد توجه قرار داشت.

مجیدی که در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود دخالت‌ها موجب شد تا برخی از بازیکنان دعوت شده در این اردو مورد تایید او نباشند در صفحه رسمی اینستاگرامش در واکنش به انتقادها نوشت: "از روز اول به چیزی جز موفقیت در راه المپیک فکر نکردم و این سنگ‌اندازی‌ها و پروژه‌های مشترک باعث نخواهد شد که من و شاگردانم در تیم امید از اهدافمان دور شویم و اتفاقا مصمم‌تر هم خواهیم شد و ایمان دارم موفق می‌‍شویم.
به سفارش دهنده‌های مطالب یکبار دیگر هشدار می‌دهم: حق دخالت ندارید.
"

فرهاد مجیدی تیم امید ایران المپیک 2020 توکیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر