کد خبر: 809561 A

چرا فدراسیون ظرفیت را تکمیل اعلام کرد؟

برخلاف ادعای فدراسیون والیبال ظرفیت جایگاه بانوان در بازی با سریلانکا تکمیل نشده بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، این روزها بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود و این مطالبه عمومی با توجه به اتفاقات چند وقت اخیر به بالاترین سطح خودش رسیده و از طرفی فشار فدراسیون‌های جهانی هم کم کم به سمتی می‌رود که ممکن است ورزش ایران را با مشکلات جدی روبرو کند.

در این شرایط که فوتبال ایران باید هرچه زودتر راه حلی برای این مشکل پیدا کند، در ورزش‌های دیگر هم شاهد نقض قوانین از سوی مسئولان فدراسیون هستیم تا به جای برطرف شدن مشکل شاهد ایجاد مشکلات و موانع جدیدی باشیم.

در دیدار تیم ملی والیبال ایران مقابل سریلانکا که روز جمعه برگزار شده بود پیش از این در بلیت فروشی اینترنتی اعلام شده بود ظرفیت جایگاه بانوان تکمیل است ولی آنچه در بازی و روی سکوها دیده شد خلاف این را نشان می‌داد.

با وجود اینکه اتفاقات اخیر باعث شده مطالبه عمومی نسبت به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها افزایش پیدا کند قابل پیش‌بینی بود که استقبال خوبی از این مسابقه صورت بگیرد و اگر بلیت فروشی به شکل عادی خودش انجام می‌شد به احتمال زیاد این جایگاه پر شده بود.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۱۴_۱۰-۴۲-۰۵

photo_۲۰۱۹-۰۹-۱۴_۱۰-۴۲-۱۶

اینطور که به نظر می‌رسد در اینجا هم مثل موارد مشابه دیگر شاهد حضور گزینشی تعدای از بانوان برای حضور روی سکوها بودیم که آن هم فقط برای نمایش عمومی و فرار از فشار فدراسیون جهانی و محرومیت‌های بعدی آن است.

عکس: پرتو جغتایی

تیم ملی والیبال حضور گزینشی بانوان در ورزشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر