کد خبر: 809534 A

مجید خدایی بعد از قبول هدایت تیم تا ثبت جهانی توس؛

سرمربی نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر کشتی آزاد گفت: با تیم تاثبت‌ جهانی توس به دنبال افتخارات بزرگ برای مشهد هستیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی و به نقل از هیات کشتی خراسان رضوی، صبح روز جمعه پیش نویس قرارداد سرمربیگری نماینده مشهد در لیگ برتر کشور بین دکتر سیدمسعود ریاضی، رئیس هیات کشتی استان و دکتر مجید خدایی، پیشکسوت کشتی مشهد و قهرمان سابق جهان در محل آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی به امضا رسید.

مجید خدایی پس از امضای قرارداد ضمن ابراز خرسندی از اینکه فرصت خدمت به کشتی مشهد برای وی فراهم شده است گفت: من همیشه نتایج و اخبار کشتی استان را پیگیری می‌کنم و می‌دانیم که نزدیک به ده سال در لیگ برتر نماینده نداشتیم. لذا امروز که با روی کار آمدن مدیریت جدید در هیات، کشتی استان جان تازه‌ای گرفته است یک فرصت تاریخی برای بازگرداندن نام مشهد به جایگاه اصلی خود در کشور فراهم شده که باید از آن بهره ببریم.

وی با یادآوری اینکه کشتی خود را از تشک‌های مشهد شروع کرده و رشد و افتخارات خود را مدیون استان است گفت: در این برهه زمانی وظیفه داشتم آنچه می‌توانم کمک کنم و همه باید تلاش کنیم تا مجددا این ورزش را به سطح درخور‌شان استان برسانیم.

امروز فرصت آن فراهم است تا دست در دست هم دهیم و برای کشتی استان یک قدم بزرگ برداریم. این حرکت ضمن اینکه یک کار ورزشی بزرگ است یک کار فرهنگی مهم تلقی می‌شود.

سرمربی تیم کشتی تاثبت جهانی توس گفت: سالها بود مشهد و خراسان در رده‌های سنی پایه، مدال نداشته است اما در دوره‌ای که من در رده نوجوانان کشتی می‌گرفتم، در سال 1996، مشهد چندین ملی پوش داشت و طلاهای پرشماری در رقابت‌های بین المللی دشت می‌کرد. به هرحال کشتی ورزش اول استان است و افتخارات بسیاری در رده جهانی و المپیک برای استان کسب کرده است.  البته این نقیصه دلایل مختلفی داشته و در مدیریت و حمایت‌ها و جذب اسپانسر مشکلاتی داشتیم.

وی اضافه کرد: امروز با تدبیر مدیریت جدید هیات کشتی اوضاع فرق کرده و کشتی در دوره جدید هیات، جان تازه‌ای گرفته و خون تازه‌ای در رگ‌هایش جریان یافته است. اتفاقات اخیر از جمله کسب طلای جهانی در رده نوجوانان بسیار امیدوار کننده است.

خدایی ادامه داد: از این رو بازگشت به روزهای افتخار زیاد دور نیست و اثرات تلاشها و حمایت‌ها در چندسال آینده مشهود خواهد بود. با این روند امیدواری بسیاری وجود دارد برای المپیک آینده بتوانیم نمایندگان شایسته‌ای از استان معرفی کنیم.

وی برحضور پرتوان در فصل آتی لیگ برتر کشور تاکید کرد و گفت: ضمن آنکه از تمام استعداد و سرمایه‌های استان استفاده می‌کنیم در تلاشیم از کشتی گیران برتر کشور در تیم خود بهره بگیریم تا بتوانیم برای کسب سهمیه لیگ جهانی محکم و مطمئن عمل کنیم.

مجید خدایی مسعود ریاضی سازمان لیگ کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر