کد خبر: 809463 A

مدافع سپاهان از شرایط این تیم و همچنین دیدار با فولاد صحبت کرد.

جرج ولسیانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیروزی در دو دیدار ابتدایی سپاهان اظهار داشت: دو بازی خوب انجام دادیم و فکر می‌کنم گرفتن نتیجه در شروع لیگ اتفاق خیلی مهمی است و خیلی در روند یک تیم در ادامه لیگ تاثیر گذار است و به همین دلیل از این بابت خوشحالم که توانستیم از دو بازی سخت پیروز خارج شویم.

مدافع سپاهان در مورد تعطیلی لیگ و تاثیرش روی روند سپاهان خاطرنشان کرد: این تعطیلی به دلیل فیفا دی بود و فوتبال در همه جای دنیا در این مقطع تعطیل است. این موضوع هم جزوی از دیدارهای یک فصل است و برای آن برنامه‌ریزی داریم و اجازه نمی‌دهیم به ما ضربه بزند.

وی در مورد کلین شیت سپاهان در دو بازی هم گفت: آمار و ارقام همیشه اهمیت دارد خصوصاً وقتی مربوط به گل نخوردن و حفاظت از دروازه باشد و فکر می‌کنم علاوه بر من، گلر تیم و سایر مدافعان و حتی بازیکنان دیگر هم برای این موضوع تلاش کردند و به آن اهمیت می‌دهند.

مدافع سپاهان در مورد صدرنشینی تیم هم عنوان کرد: در این مقطع جایگاه در جدول اهمیت زیادی ندارد و مهم این است که در پایان کدام جایگاه را در اختیار داشته باشیم و امیدوارم وضعیت حال حاضرمان را بتوانیم حفظ کنیم.

ولسیانی در مورد پنالتی از دست رفته‌اش مقابل نساجی گفت: ضربه بدی به توپ نزدم ولی حامد  لک خیلی خوب تشخیص داد و به موقع واکنش نشان داد. از این بابت متاسف شدم و دوست داشتم برای تیم گلزنی کنم ولی به هر حال در فوتبال این مسائل پیش می‌آید و طبیعی است. این را هم بگویم حامد لک فصل قبل در نساجی هم تیمی من بود و همیشه در تمرینات مدت زیادی را به پنالتی زدن به او اختصاص می‌دادم و به همین خاطر روش پنالتی زدن من را می‌دانست و این موضوع در واکنش او تاثیر داشت.

وی در مورد اینکه اگر سپاهان گل مساوی را دریافت می‌کرد بابت از دست دادن پنالتی مورد سرزنش قرار می‌گرفت هم اظهار داشت: من به این مسائل فکر نمی‌کنم و همانطور که گفتم این موارد در فوتبال طبیعی است و برای هر کسی پیش می‌آید. اگر بخواهم بابت هر اشتباهی خودم را بیش از حد سرزنش کنم و ناراحت شوم مدت زیادی عمر نخواهم کرد چرا که من یک  فوتبالیستم و دوست دارم عمر طولانی داشته باشم.

مدافع سپاهان در مورد تفاوت‌های این باشگاه با ذوب آهن و نساجی گفت: من در دو تیم خوب در ایران پیش از این بازی کردم و هم ذوب آهن و هم نساجی از تیم‌های قدرتمند ایرانی هستند و دو سال خوب را تجربه کردم و در حال حاضر هم در خدمت تیم بزرگ سپاهان هستم. فکر می‌کنم تفاوت سپاهان در این است که این تیم برای قهرمانی می‌جنگد و همه انتظار رسیدن به جام دارند و امیدوارم به آن برسیم.

ولسیانی در پایان در مورد بازی مقابل فولاد هم خاطر نشان کرد: فولاد تیم خوبی است و از مربی خوبی مثل نکونام بهره می‌برد که امیدوارم روند پیروزی‌هایمان برابر این تیم هم ادامه داشته باشد.

 

مترجم: فردین فقیهی

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان جرج ولسیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر