کد خبر: 809462 A

ابوالفضل رزاقپور در گفت و گو با ایلنا:

مدافع تیم امید می‌گوید دو بازی تدارکاتی مقابل ازبکستان شرایط خوبی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف این تیم بوده و نمی‌توان با همین نتایج از آینده تیم امید ناامید شد.

ابوالفضل رزاقپور مدافع تیم امید در گفت و گو با ایلنا درباره علکرد شاگردان فرهاد مجیدی در دو بازی تدارکاتی مقابل ازبکستان که مورد انتقاد قرار گرفت اظهار داشت: این دو بازی برای ما خوب بود چون ازبکستان در آسیا دارای تیم‌های قدرتمندی در رده پایه است. این بازی به ما کمک کرد که بیشتر یکدیگر را بشناسیم و نقاط قوت و ضعف‌مان را پیدا کنیم. ما چون اردوهای زیادی کنار یکدیگر نداشتیم و یکسری‌ها هم جدید به تیم اضافه شده‌اند به زمان نیاز داریم تا به هماهنگی کامل برسیم.

او ادامه داد: چون زیاد از یکدیگر شناخت نداشتیم متاسفانه این دو مسابقه هم طوری رقم خورد که خیلی جو منفی علیه ما شکل داد. مطمئن باشید اگر اینگونه بازی‌ها بیشتر باشد دیگر چنین اتفاقی نمی‌افتد چون ما با سبک بازی دیگر بازیکنان بیشتر آشنا می‌شویم و هم نتایج بهتری رقم میزنیم.

مدافع تیم امید در واکنش به این سوال که هجمه علیه تیم امید بعد از دو بازی تدارکاتی بالا رفته، گفت: ازبکستان واقعا قوی است. در بازی‌های آسیایی با تیم جوانان آنها بازی کردم و این تیم که مقابل آن قرار گرفتیم شاکله اصلی خود را از تیم جوانان گرفته بود. در این رده سنی یکی از قدرت‌‌های آسیا هستند و به نظرم چون چندین سال است که تیم امید به المپیک نرفته نگران این هستند که این دوره هم نتوانیم صعود کنیم. ما به هر اندازه که از ما حمایت شود چند برابر آن تلاش می‌کنیم و هرچه قسمت باشد اتفاق می‌افتد. این اولین مسابقات بین المللی ما با آقای مجیدی بود و نمی‌شود که با یک بازی و دو بازی درباره نحوه عملکرد تیم تصمیم گیری کرد. باید بازی‌های بیشتری برگزار شود که ما به هماهنگی کافی برسیم. نام این بازی‌ها به وضوح مشخص بود که تدارکاتی است و با آن نقاط قوت و ضعف را متوجه می‌شویم.

مدافع تیم امید درباره امکانات فراهم شده توسط فدراسیون فوتبال گفت: ما در تهران تنها دو روز اسکان داشتیم و واقعا خوب بود. زمین کمپ همانند اردوهای گذشته در اختیار ما بود و به آن عادت داریم شاید در این فصل کیفیت آن پایین رفته باشد اما با آن مشکلی نداشتیم. در هر چیزی نباید به کم قانع باشیم و اگر بازی‌های بهتر و زمین بهتر باشد شرایط بهتر خواهد شد. اول و آخر همه مسائل به ایران برمی‌گردد و ما برای پرچم ایران می‌جنگیم. امکانات باشد یا نباشد ما در مسیر خودمان استوار ادامه می‌دهیم و امیدوار هستیم که در چند ماه پیش رو حمایت‌ها بیشتر شود تا بتوانیم این قول را بدهیم راهی المپیک می‌شویم.

رزاقپور درباره عملکرد فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید گفت: اردوهای ما کوتاه مدت بوده یا بچه ها به خاطر شرایط باشگاه‌ها نتوانستند اضافه شوند. در این مدت که کنار هم بودیم همه چیز خوب بوده و از طرفی آقای نمازی به کادرفنی اضافه شده و مطمئنا بهتر هم خواهد شد. آقای استیلی هم مدیر تیم هستند و مطمئنا از اردوهای بعد کیفیت ما بیشتر هم خواهد شد.

بازیکن تازه وارد تراکتور درباره انتخاب تیم جدیدش گفت:‌ تیم تراکتور نیاز به تعریف من ندارد. یک جلسه کوتاه با آنها آشنا شدم و در این مدت که در تمرینات حضور داشتم جو متفاوتی را دیدم. امیدوارم که زیر نظر آقای دنیزلی پیشرفت کنم و روندی که تا الان داشتم را با قدرت ادامه بدهم. از هیچ تلاشی برای کمک به تیم تراکتور و هواداران آن دریغ نمی‌کنم و امیدوارم که اینجا فصل خوبی را کنار هم تجربه کنیم.

رزاپور در پاسخ به این سوال که تراکتور مدعی قهرمانی است یا خیر گفت: صد در صد. تراکتور قطعا مدعی عنوان قهرمانی است و تلاش همه بازیکنان این است که به این هدف دست پیدا کنند.

تیم امید ایران ابوالفضل رزاقپور تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر