کد خبر: 809415 A

در هفته پنجم رقابت های لیگ آزادگان، آلومینیوم اراک در خانه از استقلال خوزستان پذیرایی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آلومینیوم در چهار دیدار قبل خود به دو پیروزی، دو تساوی و هشت امتیاز رسیده و در رده هفتم جدول قرار گرفته است.

شاگردان فکری که دو بازی قبل را با یک تساوی و یک برد پشت سر گذاشته اند، در حالی برابر استقلال خوزستان پایین جدولی قرار خواهند گرفت که از امتیاز میزبانی برخوردارند و اقتدار ایرالکو در بازی های خانگی، بر هیچکسی پوشیده نیست.

آلومینیوم در سه بازی قبل موفق به کلین شیت شده و هر دو دیدار خانگی قبل خود را هم با برد پشت سر گذاشته است.

ایرالکو با هشت امتیاز در رده هفتم جای دارد، حال آن که اختلافش با صدر جدول تنها دو امتیاز بوده و کسب سه امتیاز برابر استقلال خوزستان، می تواند این تیم را وارد جمع صدرنشینان نماید.

استقلال خوزستان هم که گویا همچنان روزهای خوب خود را بازنیافته و اسیر حواشی و مشکلات متعددی می باشد، هفته قبل بازی برده را برابر سپیدرود با باخت عوض کرد تا همچنان بدون پیروزی و با کسب تنها یک امتیاز، در رده شانزدهم جدول جای داشته باشد.

شاگردان باقری نیا هر دو دیدار قبل خود را واگذار کردند و در مجموع چهار بازی، به سه شکست و یک تساوی رسیدند.

قهرمان سابق لیگ برتر ایران بدون شک کار سختی در ورزشگاه امام خمینی اراک برابر آلومینیوم خواهد داشت، هرچند در صورت اضافه شدن نفرات جدیدش، احمد آل نعمه و وحید خشتان، می تواند با دستی بازتر و توانی بیشتر به کسب نتیجه و جبران ناکامی هفته های قبل امیدوار باشد.

لیگ یک استقلال خوزستان لیگ دسته اول لیگ آزادگان آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر