کد خبر: 809363 A

سه بازیکن سرباز ذوب آهن مجوز حضور در این تیم را گرفتند و مشکلی برای بازی با تراکتور ندارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر و احسان پهلوان، سه سرباز ذوب آهن که برای پشت سر گذاشتن دوران خدمت سربازی خود به تراکتور رفته بودند، در پایان فصل گذشته همکاری‌شان با این باشگاه به پایان رسید و قرار بر این بود که برای ادامه قراردادشان به ذوب آهن برگردند ولی با یک مانع جدی به نام آموزشی روبرو شدند.

طبق قانون جدید که از دو سال قبل اجرایی شد، سربازهای فوتبالیست فقط می‌توانند دوران خدمت یگانی خود را در یک تیم نظامی سپری کنند و دوره آموزشی‌شان مثل سرباز‌های عادی در پادگان آموزشی باید سپری شود.

سه سرباز که از ذوب آهن به تراکتور رفتند در آن مقطع به دلیل نیاز باشگاه تبریزی و با رایزنی‌های انجام شده از روز اول در این تیم حاضر شده و دوران آموزشی‌شان به پایانِ خدمت موکول شد و بدین ترتیب این سه بازیکن پس از پایان فصل به پادگان آموزشی رفتند.

این نفرات برای همراهی ذوب‌آهن در دیدار آسیایی مقابل الاتحاد از پادگان خود مرخصی گرفتند و بعد از بازی به تبریز بازگشتند.

باشگاه ذوب آهن در دو هفته ابتدایی لیگ نتوانست از حضور این سه نفر بهره ببرد چرا که دوران آموزشی‌شان هنوز به پایان نرسیده بود و چندی پیش عنوان شد آنها برای دیدار هفته سوم مقابل تراکتور هم حاضر نخواهند بود.

در همین راستا از اصفهان خبر می‌رسد با تلاش‌های مدیریت باشگاه و همکاری ستاد نیروهای مصلح مشکل ترخیص این 3 بازیکن حل شده و آنها مجوز حضور در ترکیب ذوب آهن را گرفتند تا مشکلی برای همراهی تیم در هفته سوم نداشته باشند.

بدین ترتیب در صورت صلاحدید منصوریان این بازیکنان می‌توانند برابر تراکتور در ترکیب ذوب آهن بازی کنند.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان احسان پهلوان دانیال اسماعیلی‌فر مهدی مهدی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر