کد خبر: 809342 A

وینگو بگوویچ در خصوص دشوار بودن بازی‌ مقابل پارس جنوبی و حضور قطعی مجتبی جباری در تیم گل‌گهر سیرجان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، وینگو بگوویچ در نشست خبری پیش از بازی گل‌گهر سیرجان و پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی سوم ما را بعد از دو هفته برگزار میکنیم امیدوارم که بازیکنانم نمایش خوبی داشته باشند.

بگوویچ با اشاره به اینکه لیگ برتر لیگ دشواری است عنوان کرد: بازی پرسپولیس پارس در نهایت با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسید.فردا بازی سختی مقابل شاگردان کمالوند داریم.نباید کسی از ما انتظار به ثمر رساندن سه،چهار گل را داشته باشد.

سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان لیگ برتر را کاملا متفاوت‌تر از لیگ یک خطاب کرد و ابراز داشت: منتظر حمایت همه در تمای دیدارهای گل‌گهر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه قطعا تیم پارس جم تیم ضعیف نیست و باید واقع‌گرا باشیم و تیم‌ها را تقسیم نکنیم به ضعیف و قوی افزود: با وجود اینکه تیم پرسپولیس بسیار تیم بزرگ و قوی است اما نتوانست چند گل به پارس جنوبی بزند تمامی بازی‌ها سخت است تفائتی ندارد مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم.

بگوویچ با بیان اینکه تیم گل‌گهر سیرجان تازه ساخته شده و با این ترکیب هر روز بهتر می‌شویم ادامه داد: تمام برنامه ما از ابتدا این بود که خودمان را قوی کنیم.این یک قانون است که هرکسی در بازی بهتر است خوب‌تر هم بازی می‌کند و اینکه بازیکن خارجی باشد یا ایرانی فرقی نمی‌کند.

وی حضور جباری در تیم گل‌گهر سیرجان را قطعی عنوان کرد و افزود: مجتبی جباری یکی از معروف‌ترین بازیکنان فوتبال ایران محسوب می‌شود.زمانی که در لیگ برتر فعالیت می‌کردم در تیم‌های مختلف به عنوان بازیکن و مربی باهمدیگر رو‌به‌رو شدیم. با تحقیقاتی که انجام دادم تصمیم گرفتم که او در کنار ما و روی نیمکت مربی‌گری باشد.

فراز کمالوند وینگو بگوویچ گل‌گهر سیرجان پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر