کد خبر: 809256 A

سینا زامهران در گفتگو با ایلنا:

سینا زامهران در خصوص شرایط تیم شهرخودرو، تیم‌ملی امید و شکستن طلسم صعود به المپیک بعد از ۴۴ سال صحبت کرد.

سینا‌ زامهران درخصوص دو بازی اخیر تیم شهرخودرو و شرایط این تیم اظهار داشت: خدارا شکر تیم ما بازی‌هایش را بسیار پرقدرت با برد آغاز کرد. بدون شک تمامی تلاشمان را می‌کنیم تا رفته‌رفته هماهنگی تیم بیشتر شود و بتوانیم همین روند عالی را با کسب نتیج خوب در تمامی دیدارها ادامه دهیم.

زامهران در پاسخ به این سوال که تعطیلی‌های لیگ به تیم شهرخودرو صدمه می‌زند یا نه گفت: گرچه قوانین فیفا دی و تعطیلات آن برای تمامی تیم‌ها بوده ولی بنظرم هر تیمی که در شرایط مسابقات قرار دارد و برای قهرمانی میجنگد این وقفه‌های بین لیگ برایش صدمه آور خواهد بود.تیم شهرخودرو هم از این قالده مستثنی نیست و تعطیلی‌های لیگ برای ما هم صدمه‌آور خواهد بود.

هافبک تیم شهرخودرو در خصوص عملکرد خوبش در دو بازی اخیر این تیم عنوان کرد: بدلیل حضور در تیم‌امید و توجه‌ خاص آقای ویلموتس به بازیکنان جوان تیم‌ها سعی کردم عملکرد بسیار خوبی داشته باشم تا بتوانم هم برای تیم شهرخودرو مثمر ثمر باشم و هم به اردوی تیم‌ملی بزرگسالن دعوت شوم.

وی در خصوص شرایط فنی تیم امید و بازی‌های دوستانه‌ی این تیم گفت: به دلیل تغییر کادر فنی تیم‌امید بازی‌ها و اردوی تدارکاتی برگزار کردیم که هم کادر فنی به شناخت بهتری از بازیکنان دست پیدا کنند و هم نقاط قوت‌ضعف تیم را بهتر بشناسند. امیدوارم هر چه زودتر مثل زمان آقای کرانچار بازیکنان و کادر تیم با همدیگر هماهنگ شوند تا بتوانیم عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم،باعث خوشحالی مردم شویم.

زامهران در مورد تجربه همکاری با فرهاد مجیدی توضیح داد: آقای مجیدی از اسطوره‌های باشگاه استقلال هستند و همیشه از دیدن فوتبال ایشان لذت می‌بردم. حالا هم بدون شک از تجربیات زمان بازی و دانش فوتبال آقای مجیدی در نیمکت مربیگری تیم‌امید برای تمامی بازیکنان نهایت استفاده را می‌کنیم.

وی در پاسخ به ادعای برخی از افراد و رسانه‌ها مبنی بر بی‌تجربگی و جوانی مجیدی برای سرمربیگری تیم امید توضیح داد: در رسانه‌ها حرف زیاد است. آقای‌مجیدی علاوه بر اینکه بازیکن بسیار خوب و بزرگی بودند،مدرک مربیگری خودشان را نیز از اروپا دریافت کردند. قطعا گذر زمان به آقا فرهاد کمک‌می‌کند که تیم را بهتر بشناسد و بتواند تفکرات مورد نظر خودش در این به بهترین نحو اجرا کند.

هافبک۲۲ ساله تیم شهرخودرو در مورد اینکه فکر میکند آیا تیم‌امید بتواند بعد از چندین سال به المپیک راه پیدا کند و این طلسم ۴۴ ساله را بشکند گفت: درست است که تیم فوتبال امید ۴۴ سال است که نتوانسته به المپیک راه پیدا کند اما در فوتبال همه‌چیز امکان پذیر است و صد در صد ما امسال به المپیک صعود می‌کنیم. تمامی تیم‌های بزرگ دنیا شکست‌های بسیار در مصاف با تیم‌های ضعیف‌تر از خودشان داشتند. دلیل نمی‌شود که چون ما این دو بازی تدارکاتی را واگذار کردیم همه بگویند که ما نمی‌توانیم به المپیک صعود کنیم. تیم از همه نظر بهتر از ازبکستان بود و اگر۱۰ بار دیگر هم جلوی ازبکستان بازی کنیم دیگر به آن‌ها نمی‌بازیم. امیدوارم که بتوانیم تمامی تلاشمان را بکنیم تا تیم امید با کسب نتایج فوق العاده باعث سربلندی و خوشحالی مردم ایران شود.

گفتگو:ترنم کشاورز

فرهاد مجیدی یحیی گل‌محمدی تیم امید ایران سینا زامهران شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر