کد خبر: 809194 A

باشگاه استقلال امروز موفق شد رضایت چهار طلبکار خود را دریافت کند اما همچنان 4 بازیکن دیگر از این تیم طلبکار هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بهرام افشارزاده، آندرانیک تیموریان، مجید صالح و مجتبی جباری اسامی چهار استقلالی هستند که امروز مطالبات خود از باشگاه استقلال را دریافت کردند و رضایت دادند تا شکایت آنها از این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا مانع از دریافت مجوز حرفه‌ای نشود.

* افشارزاده از استقلال  166 میلیون تومان طلبکار بود که با توافق تصمیم گرفت 120 میلیون دریافت کند؛ آندو به آبی پوشان 60 میلیون تخفیف داد و یا دریافت 100 میلیون تومان راضی شد. صالح بدون رضایت 185 میلیون گرفت و جباری هم با 90 میلیون تومان شکایتش را پس گرفت.

* در حال حاضر حنیف عمران زاده، بهنام برزای، امیرقلعه نویی و پژمان نوری نفراتی هستند که هنوز رضایت نداده‌اند و قرار است تا روز شنبه برای دریافت مطالبات خود با باشگاه استقلال به توافق دست پیدا کنند.

* کاوه رضایی و مهدی رحمتی دو بازیکن اسبق استقلال امروز مالیاتشان که برعهده باشگاه بود برطرف شد و مشکلی از این بابت نخواهند داشت. 

* فرشید باقری و روزبه چشمی دو بازیکن استقلال هستند که امسال دریافتی نداشته‌اند که البته قرار است آنها هم به همراه کادرفنی و کادرپزشکی تا 8 روز دیگر(20 سپتامبر) پول خود را دریافت کنند.

حنیف عمران زاده استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر