کد خبر: 809178 A

آزاد نیست، گزینشی وارد شوید

حضور زنان در مجموعه ورزشی آزادی این بار برای رشته والیبال دردسرساز شده است و حاشیه جدیدی شکل گرفته است.

به گزارش ایلنا، بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا از فردا جمعه 22 شهریور  با حضور 16 تیم به میزبانی تهران در سالن‌های ‌سه هزار نفری خانه والیبال و سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران به عنوان مدعی کسب عنوان قهرمانی باید در گروه A به مصاف تیم‌های سریلانکا، قطر و استرالیا برود.

با توجه به اینکه این دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا مقدمه راه راهیابی تیم‌های آسیایی به رقابت‌های انتخابی المپیک قاره کهن در کشور چین به شمار می‌رود،‌ مسابقات تهران از حساسیت بالایی برخوردار است و حضور پرشور تماشاگران و علاقه مندان به این رشته ورزشی مهیج برای حمایت شاگردان ایگور کولاکوویچ پیش بینی می‌شود.

در روزهایی که بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها داغ شده و فیفا اصرار داشته تا بانوان ایرانی بتوانند برای تماشای مسابقات فوتبال به استادیوم‌ها بروند این بار پیش بینی می‌شد تا بدون مشکل همانند چند دوره گذشته بانوان ایرانی برای تماشای مسابقه سروقامتان کشورمان به مجموعه آزادی مراجعه کنند که ظاهرا این امر میسر نیست.

در حالی که اعلام شده بود حضور زنان در رقابت‌های قهرمانی آسیا بلامانع است اما سامانه بلیت فروشی با مشکل اساسی رو به رو است که نشان می‌دهد برای ورود بانوان تعبیری اندیشیده نشده است. روز گذشته در سایت بلیت فروشی گزینه زنان وجود نداشت و با هجمه در فضای مجازی این گزینه اضافه شده اما با انتخاب آن پیامی نمایش داده می‌شود که جایگاه پر است!

4

2

1

در سال‌های اخیر و حتی لیگ ملت‌های والیبال که به میزبانی ارومیه و اردبیل هم برگزار شده بود زنان به صورت گزینشی وارد شدند و به نظر می رسد این اتفاق در قهرمانی آسیا هم اینگونه باشد.

تیم ملی والیبال ایران فدراسیون والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر