کد خبر: 809143 A

مربی تیم فوتبال جوانان پس از انجام دو مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی گفت:اردو و بازی های بسیار خوب و مفیدی را در اندونزی پشت سر گذاشتیم.

به گزارش ایلنا، حیدر شریفی مربی تیم فوتبال جوانان در خصوص اردوی اندونزی اظهار داشت: خداراشکر اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم نقاط ضعف و قدرت خود را در این دو بازی به خوبی شناسایی کنیم. در برابر اندونزی نشان دادیم که به دنبال ارائه فوتبال زیبا و تهاجمی هستیم. برگزاری چنین اردوهایی به ما خیلی کمک می‌کند تا به مهمترین هدفمان که صعود به جام جهانی است برسیم.

مربی تیم جوانان تصریح کرد: در تیم اتحاد و همدلی بسیار خوبی دیده می شود از بازیکنان گرفته تا کادر فنی، تدارکات، پزشکی و رسانه همه دنبال تنها یک هدف هستیم و در تیم ما کار انفرادی وجود ندارد و اتحاد حرف اول را در تیم جوانان می‌زند. خوشبختانه همین مسئله کمک کرده که تیم شرایط خوبی داشته باشد و از این دو بازی هم درس های بسیار خوبی گرفتیم.

شریفی در در پایان گفت: ما باید از اشتباهات خودمان در این دو بازی درس بگیریم و روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کنیم. در واقع اندونزی تیم خوبی بود که از حمایت هوادارانش هم در خانه بهره می برد و نقاط ضعف و قوت ما را به خوبی نشان داد. جا دارد از کادر پزشکی تیم هم کمال تشکر را داشته باشم چرا که تعدادی از بازیکنان تیم در این اردو مصدوم بودند و با تلاش پزشکان به بازی ها رسیدند. همچنین از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که زمینه حضور تیم جوانان در اردوها و بازی های مختلف را فراهم کرد و این تیم تجربه بین المللی مناسبی به دست آورده است.

حیدر شریفی تیم فوتبال جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر