کد خبر: 808610 A

تجربه حضور استرا در اینتر در استقلال به او کمک خواهد کرد

دروازه‌بان سابق استقلال اعتقاد دارد دربی یک بازی خاص است.

به گزارش ایلنا، محمد محمدی دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است اگر استقلال هماهنگی لازم را به دست بیاورد می‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد.محمدی که تجربه حضور در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد، معتقد است دربی یک بازی خاص است و تک‌موقعیت‌ها برنده این دیدار را مشخص می‌کنند.

 

* استقلال این روزها شرایط خوبی ندارد. دراین‌باره چه نظری دارید؟

به نظر من شرایط استقلال آن‌قدرها هم بد نیست. درست است که آن‌ها در دو بازی اول نتیجه لازم را کسب نکردند اما مطمئناً در ادامه شرایطشان این‌گونه نخواهد ماند و می‌توانند با انجام بازی‌های خوب رضایت هواداران را جلب کنند.

 

* خیلی‌ها معتقدند داوری در بازی استقلال تأثیرگذار بوده است؟

در بازی اول یک موقعیت تک‌به‌تک برای استقلال گرفته نشد در بازی دوم هم‌فکر می‌کنم وقت بازی به پایان رسیده بود و داور می‌توانست سوت پایان را بزند. البته مهم‌ترین مسئله‌ای که در حال حاضر استقلال با آن درگیر است عدم هماهنگی بین بازیکنان است و امیدوارم استراماچونی و کادر فنی‌اش هرچه زودتر شرایط را تغییر دهند.

 

* استراماچونی در استقلال موفق می شود؟

قطعاً این اتفاق می‌افتد. درست است که استراماچونی جوان است اما تجربه حضور در اینتر میلان در استقلال به او کمک خواهد کرد که بتواند تیم را به شرایط ایده آل بازگرداند. البته که باید قبول کنیم که او کار سختی را در پیش خواهد داشت.

 

* با جدایی مهدی رحمتی و حضور حسینی در ترکیب استقلال، شرایط دروازه‌بان‌ها از نظر شما ایده آل است؟

به‌هرحال رحمتی تصمیم گرفت از استقلال جدا شود درصورتی‌که او می‌توانست بازهم در استقلال بازی کند. در مورد حسینی هم باید بگویم او در عین جوانی باتجربه است و می‌تواند از دروازه استقلال حراست کند. من فقط به او توصیه می‌کنم که تمام تمرکزش روی بازی و موفقیت تیم باشد. اگر بتواند امسال را با موفقیت پشت سر بگذارد قطعاً در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 

* با گذشت دو هفته چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند؟

در لیگ ایران معمولاً چند تیم همیشه پای ثابت قهرمانی هستند؛ استقلال، پرسپولیس، تراکتور و سپاهان و فکر می‌کنم امسال پدیده هم می‌تواند شرایط خوبی داشته باشد. آن‌ها بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌اند. البته هنوز زود است که بخواهیم از قهرمانی صحبت کنیم.

 

* دربی بزرگ پایتخت هم پیش‌رو است در این باره چه نظری دارید؟

بازی دربی همیشه یک بازی خاص است و همه دوست دارند در این بازی تأثیرگذار باشند. به نظر من که در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس دربی را تجربه کرده‌ام، هر کس بتواند از تک موقعیت‌های خودش استفاده کند می‌تواند سه امتیاز را کسب کند. دربی بازی لحظه است و کاری هم به جایگاه دو تیم در جدول ندارد.

استقلال محمد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر