کد خبر: 808539 A

مرحله مقدماتی جام جهانی 2022؛

تیم ملی کشورمان در نخستین بازی از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی به مصاف هنگ کنگ رفت و به برتری دست یافت..

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم ملی ایران در مرحله نخست گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر از ساعت 16:30 امروز در هنگ‌کنگ به مصاف تیم ملی این کشور رفت. شاگردان ویلموتس در تلاش بودند تا با برتری در این دیدار خارج از خانه 3 امتیاز بازی را به چنگ بیاورند که در این کار موفق بوده و با برتری 2-0 به کار خود پایان دادند..

 

داور: یاماماتو یودای(ژاپن)

کمک‌ها: کاراکامای ساتوشی و هیراما ریو (ژاپن)

 

کارت زرد: تانگ کین (39)، لاو چونگ (68)، روبرتو خیمنز گاگو (83) و کانسلا (85) برای هنگ کنگ

کارت قرمز:

گل: سردار آزمون (23) و کریم انصاری فرد (54) برای ایران

 

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی (70 علی کریمی)، کریم انصاری فرد، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی ترابی (61 وحید امیری)، علیرضا جهانبخش (87  اشکان دژاگه)، سید مجید حسینی، سردار آزمون و رامین رضاییان

 

ترکیب تیم ملی هنگ‌کنگ:

هونگ فای، وانگ کیت، دنیل رودریگز،خوزه دسوزا، هوانگ یانگ، جیمز استفان، روبرتو اورلاندو، چون لوک، لاو تسز چون، تونگ کین من و راسل آندرو جیمز

 

شرح گل‌ها:

دقیقه 23 (هنگ‌‌کنگ صفر - ایران یک/ سردار آزمون): ارسال رامین رضاییان از سمت راست روی دروازه هنگ‌کنگ با واکنش ناقص گلر این تیم همراه بود و توپ در پشت محوطه جریمه زیر پای میلاد محمدی افتاد. شوت این بازیکن در برخورد با بازیکنان حریف متوقف شد و در محوطه جریمه انصاری‌فرد توپ را برای سردار آزمون فرستاد و این بازیکن با شوتی دقیق دروازه حریف را باز کرد. (ویدیو)

دقیقه 54: (هنگ کنگ صفر - ایران دو/ کریم انصاریفرد): فرار جهانبخش به محوطه جریمه و ارسال زمینی این بازیکن، بهترین فرصت را نصیب انصاریفرد جلوی دروازه شکل داد که تک ضربه مهاجم ایران، گل دوم را رقم زد. (ویدیو)

تیم ملی ایران تیم ملی هنگ کنگ مقدماتی جام جهانی 2022
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر