کد خبر: 808360 A

مهاجم تراکتور با درخشش در ترکیب این تیم می‌تواند از سرخپوشان یک مدعی قهرمانی بسازد.

به گزارش ایلنا، تیم تراکتور تبریز هر زمان که در ترکیب خود مهاجمی گلزن داشته، توانسته نتایج خوبی کسب کند. این موضوع را سال گذشته و زمانی که آنتونی استوکس در دوران اوج خود به سر می‌برد، به خوبی نشان داد. در سال‌های گذشته هم با حضور مهاجمانی چون ادینیو، این موضوع کاملاً مشهود بود.

در نیم‌فصل اول لیگ هجدهم با درخشش استوکس، تراکتوری‌ها خط حمله زهرآگینی داشتند اما با مشکلاتی که برای این بازیکن به وجود آمد، سرخ‌پوشان در نیم‌فصل دوم با یک خلأ بزرگ مواجه شدند. این خلأ باعث شد در حساس‌ترین بازی‌های نیم‌فصل دوم، تراکتور قافیه را به رقبای بالای جدولی باخته و ضمن از دست دادن جام، از کسب سهمیه هم باز بماند.

در فصل جاری تراکتور با خرید دو مهاجم خارجی در اندیشه ساختن یک خط حمله آتشین است. مازولا و فورچونه مهاجمان جدید تراکتور هستند که وظیفه دشواری را بر عهده دارند. آنها باید در کنار دیگر عناصر تهاجمی تیم، به اندیشه مسئولان تیم رنگ واقعیت ببخشند. فورچونه به عنوان آخرین خرید تراکتوری‌ها در نقل و انتقالات تابستانی، شاه‌ماهی نقل و انتقالاتی این تیم به حساب می‌آید.

آمار گلزنی خوب این بازیکن باعث شده دنیزلی حساب ویژه‌ای روی او باز کند. این روزها دنیزلی در تلاش است تا با تمرکز روی تمامی جوانب فنی و روحی، فورچونه را مهیای حضور در نوک خط حمله تراکتور کرده و خلأ یک مهاجم گلزن در تیمش را پر کند. تراکتوری‌ها در دو بازی ابتدایی خود تنها یک گل زده‌اند که این گل هم توسط مدافع‌شان به ثمر رسیده و مهاجمان این تیم هنوز پایشان به گلزنی باز نشده است.

تراکتور کوین فورچونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر