کد خبر: 808327 A

مدافع برزیلی که سابقه زیادی در بازی در کنار نیمار دارد به تمجید از او پرداخت.

به گزارش ایلنا، دنی آلوز گفته که بازی در کنار نیمار همیشه جذاب است. ستاره برزیل پس از مدت‌ها به میادین بازگشت و برای این تیم گل زد. این مهاجم پاری سن ژرمن سه ماه به دلیل مصدومیت نتوانسته بود بازی کند و شایعات زیادی هم درباره انتقال او از این باشگاه به گوش می‌رسید. او در تساوی دو بر دو برزیل مقابل کلمبیا گلزنی کرد.

نیمار در نیمه اول کار خاصی نکرد اما در نیمه دوم روی کرنر او بود که کاسمیرو گل زد و او بعدتر توانست با بغل پا گل بزند و روند شکست‌ناپذیری برزیل را ادامه بدهد. لوییس موریل هم دو گل برای کلمبیا زد اما عملکرد نیمار توجه همگان را جلب کرد.

آلوز که در بارسلونا و پاری سن ژرمن همبازی نیمار بوده می‌گوید: «اینکه نی را در تیم خود داشته باشید همیشه لذتبخش است. او می‌داند چه کار کند، از بازی‌اش لذت می‌برد و تمام تلاش خود را برای تیم ملی انجام می‌دهد. ما او را دوست داریم و زمانی که او تمرکز داشته باشد، سطحش بسیار بالا می‌رود. بگذاریم او کاری که می‌تواند را انجام دهد، یعنی فوتبال را. ما اینجاییم تا به او کمک کنیم.» بازیکنان کلمبیا در این بازی چهار بار روی نیمار خطا کردند. در یک صحنه داوینسون سانچس چنان خطایی روی نیمار 27 ساله مرتکب شد که او را به سمت تابلوهای تبلیغاتی پرت کرد.

کاسمیرو که تنها بازیکنی بود که در این مسابقه کارت زرد گرفت، از این رفتار بازیکنان کلمبیا ناراضی بود: «آنها مقابل برزیل قرار می‌گیرند و می‌خواهند ما را بترسانند. آنها می‌خواهند ما را بزنند. آنها تاکتیک‌های خود را دارند و ما هم همینطور. برای برزیل دیدار دوستانه معنی ندارند. تیم‌ها همیشه مقابل ما قوی ظاهر می‌شوند و ما هم باید سخت تلاش کنیم.»

نیمار دنی آلوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر