کد خبر: 807539 A

شهاب زندی در گفتگو با ایلنا؛

هافبک سابق باشگاه ملوان بندرانزلی که توسط مدیریت سابق این باشگاه کنار گذاشته شد حرف‌های جالبی را از وضعیت قوی سپید انزلی به زبان آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهاب زندی بازیکن کنونی شهرداری ماهشهر و فصل گذشته ملوان بندرانزلی با ورود محسن میرابی مالک سابق این باشگاه از انزلی جدا شد، صحبت‌های جالبی را در خصوص وضعیت این باشگاه بیان کرد که ماحصل این گفتگو را در ذیل می‌خوانید؛

*نظرتان در خصوص وضعیت بحرانی باشگاه ملوان و حواشی پیرامون این تیم چیست؟

همه می‌دانند که در باشگاه چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. تیم از کوچکترین و کمترین امکانات محروم است که علیرغم شرایط سخت، ملوان در این چند سال هیچگاه چنین وضعیتی را تجربه نکرده بود. خوشبختانه مدیریت تیم تغییر کرد وگرنه به نظرم با آن وضع، آینده خوبی در انتظار ملوان انزلی نبود.

*چرا باشگاه ملوان شما را نخواست و به چه علت این تیم را ترک کردید؟

در این خصوص که باشگاه من را نخواست، باید بگویم که چنین چیزی وجود نداشت، زیرا کادرفنی تیم بالغ بر 10 بار با بنده تماس گرفتند و پیام دادند، اما باتوجه به این که می دانستم با شرایط موجود، تیم به چه سرانجامی می رسد، دیگر سر تمرینات ملوان حضور نیافتم. صحت حرف های بنده را می توانید از سرمربی و کمک مربی وقت ملوان بپرسید که چندین بار با من تماس گرفتند. مسئولان انزلی تصمیم خوبی گرفتند که تغییراتی در مدیریت شکل دادند و با این شرایط به داد این تیم مردمی و با اصالت رسیدند. در غیر این صورت مطمئنا ملوان که دلخوشی یک شهر است تکه ای از تاریخ را از بین می‌بردند همانطور که این بلا سر پاس آمده بود. 

لیگ یک ملوان بندرانزلی لیگ دسته اول لیگ آزادگان شهاب زندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر