کد خبر: 807377 A

بعد از جلسه با رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ کشتی؛

مدیران تیم آسانسور و پله برقی بهران با حضور در فدراسیون کشتی، با رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، برادران شاکری، اعضای هیات مدیره تیم آسانسور و پله برقی بهران که در لیگ دسته یک کشتی آزاد به مقام سوم دست پیدا کرده بودند، عصر روز گذشته(پنجشنبه)با حضور در فدراسیون کشتی با علیرضا دبیر رییس فدراسیون و عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی دیدار کردند.

در این جلسه که حسن حمیدی رییس هیات ورزش های کارگری استان تهران و حمیدرضا جمشیدی سرمربی تیم آسانسور و پله برقی بهران نیز حضور داشتند، حضور تیم آسانسور و پله برقی بهران در لیگ برتر کشتی آزاد قطعی شد.

رییس فدراسیون کشتی در این جلسه گفت: فدراسیون کشتی حاضر است هر گونه همکاری برای حضور تیم آسانسور و پله برقی بهران در لیگ برتر انجام دهد. اینجا خانه شماست و در فدراسیون کشتی به روی همه باز است.

وی در ادامه افزود: مسابقات لیگ برتر به صورت زنده از تلویزیون پخش خواهد شد و فدراسیون تعامل خوبی با صداوسیما دارد. ما به دنبال برگزاری بسیار منظم لیگ هستیم چون اعتقاد زیادی به لیگ و تاثیر آن روی پیشرفت کشتی ایران داریم. شما اگر بخواهید از یک قهرمان جهان و المپیک برای تبلیغ محصول خود استفاده کنید، نیاز به هزینه بالایی دارید، اما با تیمداری در لیگ برتر و جذب این قهرمانان می توانید با هزینه بسیار کمتری به اهداف تجاری خودتان هم دست یابید.

در ادامه درباره حضور قدرتمند تیم آسانسور و پله برقی بهران در لیگ برتر بحث شد و علیرضا دبیر درباره نحوه جذب کشتی گیران خارجی توضیحاتی را به مسئولان این تیم ارائه کرد.

همچنین بحث بعدی در رابطه با میزبانی تیم آسانسور و پله برقی بهران در لیگ برتر بود که مقرر شد به زودی مسئولان این تیم یک شهر به عنوان میزبان مسابقات خود معرفی کنند.

در ادامه نیز عبدالمهدی نصیرزاده، رییس سازمان لیگ کشتی گفت: آسانسور و پله برقی بهران در لیگ دسته یک عملکرد خوبی داشت و نتیجه دیدار نیمه نهایی را با اختلاف نزدیکی به هیات خراسان رضوی واگذار کرد. در ضمن آن ها کاملا منظم به تعهدات خود در قبال کشتی گیران و مربیان عمل کردند که این اتفاق جای تقدیر دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: تیم های زیادی برای ورود به لیگ برتر اعلام آمادگی کرده اند، اما تیم آسانسور و پله برقی بهران با توجه به کسب سهمیه حضور در لیگ با کسب مقام سوم لیگ دسته یک در اولویت قرار دارد. شما در واقع با حضور در لیگ برتر و حمایت از کشتی زکات مال خودتان را پرداخت می کنید. ما به دنبال این هستیم تا معافیت مالیاتی به تیم های حاضر در لیگ برتر تعلق بگیرد. در ضمن می توانیم با ارسال یک نامه به وزارت ورزش درخواست کنیم هزینه‌ای که در محل کارخانه آسانسور و پله برقی بهران بابت ساخت یک خانه کشتی انجام شده نیز در لیست همین معافیت های مالیاتی قرار بگیرد.

در پایان این جلسه هم رییس فدراسیون کشتی از مدیران تیم آسانسور و پله برقی بهران دعوت کرد تا طی روزهای آینده و قبل از اعزام تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به رقابت های جهانی یک روز در محل تمرین ملی پوشان کشتی حاضر شوند تا در حضور کشتی گیران از آن ها به خاطر حمایت از ورزش اول کشور تجلیل شود.

علیرضا دبیر سازمان لیگ کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر