کد خبر: 806863 A

با حضور رییس فدراسیون کشتی؛

جلسه هماهنگی کمیته های سازمان لیگ فدراسیون کشتی امروز با حضور رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، صبح امروز در محل سالن جلسات خانه کشتی عبدالله موحد جلسه هماهنگی کمیته‌های سازمان لیگ فدراسیون کشتی برگزار شد.

با توجه به نزدیک شدن به قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در سال 98 صبح امروز این جلسه با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون، عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی و همچنین مسئول کمیته‌های سازمان لیگ برگزار شد.

در ابتدای جلسه مسئولان کمیته‌های سازمان لیگ توسط نصیرزاده معرفی شدند و وظایف محوله به آن‌ها بررسی شد.

رییس سازمان لیگ سپس گزارشی از برگزاری باشکوه فینال لیگ دسته اول کشتی آزاد به میزبانی خراسان رضوی ارائه کرد.

در بخش بعدی زمان قرعه کشی لیگ برتر کشتی توسط اعضا مورد بررسی قرار گرفت و همچنین هماهنگی لازم برای برگزاری منظم این مراسم انجام شد.

سپس مسئولان کمیته‌های سازمان لیگ پیشنهادات خود را در حضور رییس فدراسیون برای برگزاری منظم و باشکوه لیگ برتر در سال 98 ارائه کردند.

در پایان نیز علیرضا دبیر خطاب به اعضای حاضر در جلسه صحبت‌هایی را انجام داد. رییس فدراسیون کشتی در بخشی از صحبت‌های خود گفت: لیگ قلب کشتی ایران است و این باعث می‌شود تا تمامی اعضای فدراسیون و سازمان لیگ برای برگزاری باشکوه این رقابت‌ها دغدغه داشته باشند.

تشکیل اتاق فکر برای سازمان لیگ، ارتباط نزدیک با هیات‌های استانی و همچنین نامگذاری هر هفته از مسابقات لیگ به نام یکی از شهدا از جمله موضوعاتی بود که توسط رییس فدراسیون کشتی مطرح شد.

علیرضا دبیر سازمان لیگ کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر