کد خبر: 806835 A

پیمان رنجبری در گفتگو با ایلنا:

پیمان رنجبری در خصوص بازی با سایپا،کیفیت توپ های لیگ برتر و حضور مجتبی جباری روی نیمکت مربیگری تیم گل گهرصحبت کرد.

پیمان رنجبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی بدون گل تیم‌های گل گهر و سایپا اظهار داشت: تیم ما در بازی مقابل سایپا نسبت به بازی اول مقابل نساجی عملکرد رو به رشد بهتری را ارائه داد. نزدیک به شصت تا هفتاد درصد از مالکیت توپ و زمین در اختیار بازیکنان ما قرار داشت. تیم سایپا درنود دقیقه بازی فقط یکبار حمله کرد که آن هم به تیرک دروازه برخورد کرد. خوشحالم که توانستیم نمایش خوبی را مقابل تیم حریف ارائه دهیم و امیدوارم که رفته رفته بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

رنجبری در خصوص داوری این دیدار گفت: جز یک صحنه که به اعتقادم داور می‌توانست برای تیم گل گهر پنالتی اعلام کند. داوری بازی بسیار خوب و با کیفیت انجام شد.

مهاجم تیم گل گهر سیرجان در خصوص کیفیت توپ‌های لیگ برتر توضیح داد: متاسفانه تمامی نظرات در مورد توپ‌های لیگ برتر درست است. توپ‌های این فصل در مقایسه با فصل گذشته بسیار بی‌کیفیت و بد است. وزن این توپ‌ها از حد استاندارد خارج است و ضربه زدن با آن‌ها بسیار سخت است و شبیه توپ‌های تنبل داخل سالن می ماند.

وی در خصوص کسب عنوان آقای گلی در لیگ یک در مراسم‌ برترین‌های سال فوتبال ایران عنوان کرد: این جایزه برای عملکرد خوبم در لیگ یک سال گذشته به من تعلق گرفت. فکر می‌کنم زمانی که بازیکنی موفق می‌شود عنوان آقای گلی لیگ را کسب کند، بدون شک تلاش تمامی بازیکنان و کادر فنی در عملکرد آن بازیکن تاثیر گذار بوده است. این جایزه برای عملکرد خوب تیمی به من اهدا شد زیرا سال گذشته در لیگ یک توپ‌های زیادی به من در بازی‌ها می‌رسید. تمامی بازیکنان در کسب این عنوان آقای گلی سهیم هستند از همه آن‌ها تشکر و قدردانی می‌کنم.

رنجبری در مورد حضور مجتبی جباری روی نیمکت گلگهر اظهار داشت: حضورآقای جباری روی نیمکت مربیگری تیم گل گهر یک اتفاق بسیار خوب و یک شانس بزرگ است. ایشان با یک بار  حضور درتمرین گل‌گهر خیلی چیزها به ما یاد داد. مطمئنم در آینده از نظر روحی و فنی نکات زیادی برای آموختن به ما خواهند داشت. بودن آقای جباری روی نیمکت مربیگری برای تیم گل گهر و تمامی بازیکنان یک شانس بزرگ است.

 

گفتگو:ترنم کشاورز

سایپا وینگو بگوویچ ابراهیم صادقی گل گهرسیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر