کد خبر: 806541 A

بازیکنان تیم پویانا ماره پستی در شبکه‌های اینترنتی به اشتراک گذاشتند و در آن نوشتند: «یک بازی را باختیم اما یک خانواده را به‌دست آوردیم.»

به گزارش ایلنا، بازیکنان تیم «پویانا ماره» قرار بود در دیداری در لیگ چهار رومانی به مصاف کارسیا بروند، اما آنها دریافتند در زمان بازی‌شان اتفاق مهمی خواهد افتاد و یکی از هم‌تیمی‌هایشان قرار است مراسم عروسی خود را برگزار کند.

 در نتیجه باشگاه در فیس‌بوک اعلام کرد نمی‌تواند در این مسابقه شرکت کند و از حضور در این بازی انصراف می‌دهد تا اعضای تیم بتوانند به مراسم عروسی دوست‌شان بروند.آنها درخواست کرده بودند این بازی در زمان دیگری برگزار شود اما کارسیا درخواست آنها را رد کرد.

دلیو یونوت و همسرش دیانا مراسم خود را برگزار کردند و اعضای تیم هم در عروسی آنها شرکت کردند. تیم هم به‌دلیل انصراف از این مسابقه 3 بر صفر بازنده شد. بازیکنان پستی در شبکه‌های اینترنتی به اشتراک گذاشتند و در آن نوشتند: «یک بازی را باختیم اما یک خانواده را به‌دست آوردیم.»

البته گاهی برعکس این ماجرا، فوتبال اولویت بیشتری پیدا می‌کند. چند وقت پیش، یک مرد هندی مراسم عروسی خود را زودهنگام ترک کرد تا بتواند در یک بازی هفت‌نفره فوتبال شرکت کند.

ریدوان که اهل کرالا است برای تیم فیفا مانجری بازی می‌کند. فیفا مانجری قرار بود مقابل تیم مالوپورام بازی کند که این بازی همزمان با عروسی ریدوان بود. شاید هر کسی بود به این نتیجه می‌رسید که فوتبال همین یک مسابقه نیست و بعد از آن هم ادامه خواهد داشت اما ریدوان مراسم عروسی خود را ترک کرد و به همسرش گفت: «ببخشید، من پنج دقیقه می‌روم!» و سپس رفت و برای تیمش بازی کرد. البته این بازی در مرحله نیمه‌نهایی برگزار می‌شد.

فیفا مانجری بازی را برد و ریدوان با پیروزی به عروسی برگشت. عروس به او گفت: «اگر بازی ظهر بود، عروسی را لغو می‌کردی؟»

دلیو یونوت پویانا ماره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر