کد خبر: 806200 A

لحظه به لحظه با لژیونرهای ایرانی؛

5 لژیونر دعوت شده به تیم ملی روز گذشته به اردو اضافه شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، لژیونرهای فوتبال ایران چند روز گذشته پرخبر بودند. صیادمنش، قوچان‌نژاد و ابراهیمی تیم‌های جدید خود را شناختند و مهدی طارمی هم به واسطه درخشش در ترکیب تیمش در تیم منتخب هفته لیگ پرتغال قرار گرفت. لژیونرهای دعوت شده به اردوی تیم ملی هم یک به یک اضافه می‌شوند. با اخبار لژیونرها با ما همراه باشید:


* از بازیکنان لژیونر، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد، امید ابراهیمی، مرتضی پورعلی‌گنجی و رامین رضاییان روز به اردو اضافه شدند. سردار آزمون، سیدمجید حسینی، اللهیار صیادمنش، مهدی طارمی و میلاد محمدی نیز غایبان تمرین بودند که در ادامه اردو به تیم ملی اضافه خواهند شد.

17818_409

 


 

* مهدی مهدی‌خانی، مهاجم فصل گذشته شهر خودرو و تیم امید کشورمان که مورد توجه پرسپولیس هم قرار داشت،  راهی لیگ کرواسی شد و به تیم واراژدین پیوست.

01431530


* اللهیار صیادمنش، مهاجم ایرانی فنرباغچه که چند روز پیش خبر انتقال قرضی او از این تیم منتشر شده بود در نهایت روز گذشته تایید شد که به استانبول اسپور پیوسته تا فصل جدید در این تیم حضور داشته باشد و فرصت بازی پیدا کند.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۲_۲۰-۵۸-۱۸


* رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی آپوئل که به صورت قرضی در عضویت تیم سیدنی قرار داشت شب گذشته با زووله هلند قرارداد امضا کرد. گوچی پیش از این در هیرنفین سابقه بازی در هلند را داشته است.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۲_۲۳-۲۸-۵۱


* پیوستن امید ابراهیمی به یوپن بلژیک که روز گذشته رسانه‌ای شده بود در نهایت توسط این باشگاه به طور رسمی اعلام شد.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۲_۰۳-۴۰-۳۰


* مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوه‌آ که با گرفتن 3 پنالتی برای تیمش عملکرد درخشانی داشت در تیم منتخب هفته لیگ پرتغال از نگاه هواسکورد قرار گرفت.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۲_۱۶-۰۶-۲۹

 

تیم ملی فوتبال لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر