کد خبر: 805754 A

مهاجم تیم امید گفت: همه چیز ما خوب است از هتل گرفته تا امکانات اردویی ولی زمین تمرین خوبی نداریم.

به گزارش ایلنا، مهدی قائدی در حاشیه تمرین امروز تیم امید درخصوص غیبت در تمرینات گروهی اظهار داشت: من یک آسیب‌دیدگی از بازی گذشته استقلال و فولاد خوزستان داشتم و از ناحیه مچ ضربه خوردم. امروز هم پزشکان ترجیح دادند با تیم تمرین نکنم.

مهاجم استقلال درباره وضعیت بازیکنان تیم امید در اردو گفت: همه چیز ما خوب است از هتل گرفته تا امکانات اردویی ولی زمین تمرین خوبی نداریم، اگر یک زمین خوب مثل زمین تمرین تیم ملی بزرگسالان به ما بدهند، خیلی بهتر می‌شود. عضلات بازیکنان در این زمین‌ها درگیر است و بعضاً دوقلوی بازیکنان آسیب می‌بیند.

قائدی در این باره که آیا این مسئله را با مدیران تیم امید در میان گذاشته‌اند یا خیر گفت: ما صحبت‌هایمان را منتقل کرده‌ایم ولی گفته‌اند آن زمین فقط برای تیم ملی بزرگسالان است. یک زمین  دیگر هم متعلق به صدا و سیما بود و ما در آن تمرین می‌کردیم اما واقعاً افتضاح بود و اصلاً نمی‌توانستیم در آن زمین کار کنیم. تمرین در چنین زمین‌هایی اصلاً برای ما که می‌خواهیم به المپیک برویم خوب نیست.

قائدی در خصوص توپ‌هایی که تیم امید با آنها تمرین می‌کند، گفت: این توپ‌ها که خوب است اما توپ‌های لیگ برتر افتضاح است و همه در مورد آن اعتراض کرده‌اند، امیدوارم این توپ‌ها را عوض کنند چون سنگین است.

استقلال تهران تیم امید ایران مهدی قائدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر