کد خبر: 805728 A

هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور از عصر امروز آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در هفته چهارم رقابت های لیگ آزادگان، سپیدرود رشت و استقلال خوزستان با هم مصاف خواهند داد، مصافی که یادآور رقابت این دو تیم برای بقاء تا هفته های پایانی فصل قبل لیگ برتر می باشد، رقابتی که در نهایت آن، هر دو بازنده بودند و به لیگ یک سقوط کردند.

سپیدرود عملکرد متوسطی را تا این مقطع از فصل از خود به جا گذاشته و با کسب یک پیروزی، یک تساوی، یک باخت و چهار امتیاز، رده ی دهم جدول را در اختیار دارد.

شاگردان نظر محمدی هفته ی قبل موفق شدند در دیدار خارج از خانه برابر نیروی زمینی به برتری دو بر یک برسند تا ضمن به دست آوردن نخستین پیروزی فصل، با روحیه ای خوب و انگیزه ای فراوان برابر استقلال خوزستان در نبرد لیگ برتری های سابق قرار گیرند.

سپیدرود در این دیدار از امتیاز میزبانی برخوردار است و سه امتیاز این بازی حساس می تواند سپیدرود را به جمع تیم های میانی و بالانشین جدول نزدیک نماید.

استقلال خوزستان نیز که گویا اوضاعش نسبت به فصل قبل چندان تفاوتی نکرده، در سه بازی قبل به دو شکست و یک تساوی رسیده و با کسب تنها یک امتیاز، در رده شانزدهم جدول هجده تیمی قرار گرفته است.

آبی های اهواز هفته قبل در خانه برابر فجر باختند و این هفته در رشت باید تمام تلاش خود را برای جبران ناکامی سه هفته ابتدایی خود به کار گیرند، چه بسا بازی های خارج از خانه برای استقلال خوزستان خوش یمن تر باشد، آن ها تک امتیاز خود را هم از دیدار خارج از خانه برابر مس رفسنجان به دست آورده اند!

لیگ یک استقلال خوزستان لیگ دسته اول لیگ آزادگان سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر