کد خبر: 805357 A

انصاری‌فرد مجری مصوبات هیات مدیره خواهد بود

کاشانی می‌گوید از اینکه چه کسی قرار بوده مدیرعامل شود خبر نداشته و حالا که انصاری‌فرد آمده باید حمایت کرد. ایشان منتخب وزارت هستند و برای خدمت آمده‌اند

به گزارش ایلنا، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید انصاری فراز جنس فوتبال است و حضور اومی تواند به باشگاه کمک کند.

جعفر کاشانی مثل همیشه می‌گوید پرسپولیس تا باشگاه و خصوصی نشود، بازهم شاهد تغییر مدیرعامل خواهیم بود و این یعنی عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و درجا زدن در فوتبال !

.محمدحسن انصاری‌فرد هم که برای دومین بار مدیرعامل پرسپولیس شد ؟

خب ایشان از جنس فوتبال هستند. قبلاً در پرسپولیس بازی کرده و مربی هم بوده وبه مدیریت در فوتبال هم آشنایی دارد و مدیرعامل چند باشگاه بوده است بنابراین می‌تواند در باشگاه پرسپولیس هم موفق باشد. امیدوارم که این اتفاق برای تمام باشگاه‌ها رخ دهد و مدیرانی از جنس فوتبال داشته باشند. بالاخره برای باشگاه شدن باید از یک جا استارت زد و مدیرانی این چنینی به فوتبال بایید. باید با حضور این مدیران با برنامه ریزی بلند و حداقل 10 ساله فوتبال را بیمه کرد.

یعنی آقای عرب و مدیران قبلی از جنس فوتبال نبودند و نتوانستند به پرسپولیس کمک کنند؟

منظورمن این نبود. مدیران قبلی هم شایسته بودند و در حد توان به پرسپولیس کمک کردند. من می‌گویم اگر مدیر از جنس فوتبال باشد بیشتر شرایط را درک می‌کند چون خودش خاک زمین فوتبال را خورده است.

عرب در هیات مدیره باقی می‌ماند ؟

بله ایشان کماکان در هیات مدیره باقی می‌مانند وازتجربیات ایشان استفاده می‌کنیم. 

اما در فوتبال دولتی که وزرش هر 4 سال یکبار عوض می‌شود مدیرعامل هم امنیت شغلی ندارد و برنامه‌ریزی 10 ساله معنی ندارد ؟

بله من هم گفتم که آرزو دارم فوتبال  و باشگاه‌داری خصوصی شود و سپس برنامه‌ریزی10 ساله کرد. با حرف شما موافقم مدیرعامل در سیستم دولتی هیچ تضمینی برای بقا ندارد.

آیا هیات مدیره در خصوص حضور ایشان خبر داشت ؟

ما خبری نداشتیم. آقای وزیر معرفی کردند هیات مدیره متعاقباً جلسه برگزار کرد و درنهایت به مدیرعاملی ایشان رأی داده شد.

علی پروین گفته بود وزیر از قوطی برای پرسپولیس مدیرعامل انتخاب می‌کند یعنی الآن انصاری‌فرد از قوطی درآمده است ؟

جوان من وارد این بازی‌ها و این صحبت‌ها نمی‌شوم. پروین پیشکسوت و اسطوره این فوتبال است.

خب شما هم اسطوره و بزرگ پرسپولیس هستید ؟

شما لطف دارید. اما پروین از مفاخر فوتبال است. او اتصال‌دهنده دو نسل از فوتبال است. نسل قبل از انقلاب و نسل بعد انقلاب . او بعد از انقلاب هم فوتبال بازی کرده و هم مربی بوده اما من برای قبل از انقلاب هستم.

گفته می‌شود علی پروین و جمعی از پیشکسوتان به دنبال این بودند که رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا که پرسپولیسی است، مدیرعامل سایپا شود آیا صحت دارد ؟

من اطلاع ندارم. بعید می‌دانم.

فکرمی کنید انصاری‌فرد در پرسپولیس موفق شود ؟

باشگاه پرسپولیس قائم به فرد نیست. آقای انصاری‌فرد مجری مصوبات هیات مدیره است. باشگاه پرسپولیس اگر موفق می‌شود به خاطر کار گروهی است. انصاری‌فرد برای خدمت آمده و ماهم کمکش می‌کنیم تا موفق شود.

برانکودرعربستان موفق عمل‌نکرده و درخطر اخراج قرارگرفته درحالی‌که در پرسپولیس موردحمایت شما بود و اگر هم نتیجه نمی‌گرفت فرصت می‌دادید و به او کمک می‌کردید تا موفق باشد ؟

هیات مدیره و من 4 سال از برانکو خیلی حمایت کردیم. آن موقع که گفتم برانکو به‌تنهایی موفق نیست کسی باور نمی‌کرد. حالا معلوم می‌شود که من اشتباه حرف نزدم . فوتبال یک کار گروهی است از بیرون زمین و مدیریت گرفته تا داخل زمین و بازیکنان همه و همه در موفقیت مؤثر هستند. من خودم در این 4 سال یکی از حامیان اصلی برانکو بودم. امیدوارم که در عربستان هم موفق باشد.

انصاری فرد جعفر کاشانی مدیرعامل پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر