کد خبر: 805148 A

استقلال و 4 تغییر در ترکیب اصلی

استقلال نسبت به بازی اول برابر ماشین‌سازی چند تغییر در ترکیب خود ایجاد کرده بود

به گزارش ایلنا، استقلال نسبت به بازی اول برابر ماشین‌سازی چند تغییر در ترکیب خود ایجاد کرده بود. سیاوش یزدانی، عارف غلامی، مهدی قائدی و شیخ دیاباته به‌جای محمد دانشگر، شاهین طارخانی، مرتضی تبریزی و محسن کریمی در ترکیب اصلی قرار گرفتند. البته جابجایی دانشگر محروم و عارف غلامی اجباری بود.

همچنین در بازی نخست طاهرخانی به این دلیل در ترکیب اصلی قرار گرفت که کارت بازی یزدانی صادر نشده بود.به‌احتمال فراوان ترکیب موردنظر استراماچونی برای دروازه احتمالاً زوج دانشگر و یزدانی در وسط و وریا غفوری و هرویه میلیچ در دفاع راست و چپ خواهد بود. میلیچ در بازی اول چون کارت بازی‌اش صادر نشده بود و  از لیست 18 نفره خط خورد و در بازی دوم هم چون تازه به تیم اضافه‌شده و هنوز آماده نیست نیمکت نشین میلاد زکی پور بود.

بعد از تعطیلات 2 هفته‌ای لیگ برتر احتمالاً مدافع چپ کروات وارد ترکیب اصلی خواهد شد. علی کریمی هم به‌عنوان هافبک دفاعی در ترکیب تیم استراماچونی فیکس شده است. داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی هم فعلاً فیکس هستند. شیخ دیابانه هم مهاجم اصلی استقلال به شمار می‌رود. مهدی قائدی هم با توجه به نمایشی که در این 2 بازی داشته فعلاً از محسن کریمی و دیگر رقبا جلوتر است.

از بین مسعود ریگی و آرش رضاوند هم که هردو برای اولین بارحضور در ترکیب استقلال را تجربه کردند،یک نفر جایگزین فرشید باقری خواهند شد که مصدوم است و به‌احتمال‌زیاد نیاز به جراحی خواهد داشت. تبریزی هم یا اینکه از لیست 18 نفرِه بازی با فولاد خط خورد اما یکی از گزینه‌های بازی در ترکیب اصلی به شمار می‌رود.

استقلال استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر