کد خبر: 805063 A

در حال پذیرش دانشجو در رشته های مرتبط با سوارکاری هستیم

رئیس مرکز آموزش علمی _ آموزشی فدراسیون سوارکاری از برگزاری المپیاد سواکاری دانشجویی خبر داد.

به گزارش ایلنا، " الهام کیان مهر " ضمن اعلام این خبر افزود: در نظر داریم المپیاد سوارکاری دانشجویی را با حمایت فدراسیون سوارکاری برگزار کنیم که احتمالا زمان برگزاری این المپیاد، پاییز امسال خواهد بود.

وی ادامه داد: سیاست اصلی ما در مرکز آموزش علمی _ کاربردی، توسعه ورزش همگانی است. البته در این بین از ورزش قهرمانی نیز غافل نیستیم و به همین دلیل، یکی از برنامه های آتی ما، برگزاری مسابقات بین المللی است.

او در مورد پنجمین المپیاد ورزشی دانشگاه جامع علمی _ کاربردی که اخیرا در شهرکرد برگزار شد نیز تصریح کرد: در این المپیاد، دانشجویان مرکز ما خوش درخشیدند و در رشته های شنا تیمی و انفرادی و کشتی فرنگی در دو بخش آقایان و بانوان موفق به کسب 8 مدال رنگارنگ شدند.

رئیس مرکز آموزش علمی _ کاربردی فدراسیون سوارکاری با اشاره به جذب دانشجو در رشته های مرتبط با صنعت اسب گفت: در حال پذیرش دانشجو در رشته های مربیگری سوارکاری، پرورش اسب، کسب و کار ورزشی، چوگان، بهداشتیاری دامپزشکی و آمادگی جسمانی هستیم. همچنین به منظور حمایت از دانش آموختگان مرکز آموزش علمی _ کاربردی و با هماهنگی با فدراسیون سوارکاری، پس از پایان دوره کاردانی حرفه ای مربیگری و با اخذ آزمون عملی، برای شرکت کنندگان کارت مربیگری صادر خواهیم کرد.

وی در پایان، یادآور شد: ما تنها مرکز علمی _ کاربردی در کشور هستیم که در کل ایران، کارگاه های تخصصی مرتبط با اسب برگزار می کنیم و تاکنون در بیش از 10 استان کشور، این کارگاه ها را برگزار کرده ایم که در آینده ای نزدیک، در تمامی استان ها نسبت به برگزاری کارگاه های تخصصی اقدام خواهیم کرد.

سوارکاری المپیاد سوارکاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر