کد خبر: 804755 A

وینگر ذوب آهن در مورد شرایط تیمش و تساوی مقابل پارس جم صحبت کرد.

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی بدون گل مقابل پارس جم اظهار داشت: بازی با پارس جم یک بازی فیزیکی و درگیر شونده بود که دو تیم به خاطر شکست در بازی قبلی کمی محتاط شده بودند و به هم موقعیت نمی‌دادند و به همین خاطر موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم خلق نشد و گلی هم رد و بدل نشد.

وی افزود: درست است که اگر در این دیدار برنده می‌شدیم بهتر بود ولی در آن شرایط آب و هوای جم و وضعیت جوی یک امتیاز هم واقعاً برای ما غنیمت بود و فکر می‌کنم تا زمان خنک شدن هوا هر تیمی به جم برود مقابل پارس به مشکل می‌خورد.

وینگر ذوب آهن در مورد اینکه این تیم از دو بازی تنها یک امتیاز کسب کرده و این شرایط نگران کننده است، گفت: ما در بازی با سایپا بدشانس بودیم و نتوانستیم از برتری خودمان محافظت کنیم و بازی برده را باختیم و شرایط این بازی را هم توضیح دادم. به نظرم جای نگرانی نیست و اوضاع ذوب آهن خوب است و از هفته‌های آینده می‌رویم برای کسب 3 امتیاز.

عباسی ادامه داد: تیم ما غایبان زیادی دارد که با اضافه شدن آنها به ترکیب قدرت مضاعفی پیدا خواهیم کرد. سه بازیکن سرباز ما دقیقاً نمی‌دانم چه زمانی اضافه خواهند شد ولی با اضافه شدن آنها و همچنین محمدرضا خلعتبری وضعیت ما متفاوت می‌شود. ارسال مطهری و محمدزاده هم در این بازی به دلیل مصدومیت غایب بودند و کریسانتوس هم در جریان بازی مصدوم شد و به همین دلیل اوضاع خوبی مقابل پارس جم نداشتیم ولی شرایط به این شکل باقی نمی‌ماند.

وی در مورد تعطیلی لیگ برتر عنوان کرد: تعطیلی می‌تواند برای برخی تیم‌ها بد باشد و برای برخی تیم‌ها مفید باشد و مهم این است که چطور از آن استفاده کنیم. برای تیم ما که مصدوم زیاد دارد و بازیکنانش قرار است اضافه شوند می‌تواند خوب باشد و امیدوارم با تیم کامل‌تر در هفته سوم بازی کنیم.

 

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر