کد خبر: 804630 A

سرمربی تیم فوتبال پارس جم گفت: امروز ما مثل جنگجویی بودیم که شمشمیر نداشت. محمد ابراهیمی در این بازی مصدوم بود و در هفته ‌های آینده به رقابت‌های باز می‌گردد. امیدوارم که با حمایت هواداران بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند سرمربی پارس جم پس از تساوی بدون گل شاگردانش  مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: امیدوارم با ساخت یک تیم خوب که فوتبال روانی بازی می‌کند، هواداران خود را شاد کنیم. در پارس جنوبی اتفاقی افتاد که کم سابقه بود. ما از ۱۸ بازیکن بزرگسال خود، ۱۶ بازیکن خود را از دست دادیم و ۹۵ درصد تیم‌مان تغییر کرد چون بازیکنان مطالبات فصل گذشته خود را می‌خواستند و اصلا برای فصل آینده وارد مذاکره نشدند. در هر صورت با بازیکنان جوان لیگ یکی و چند بازیکن باتجربه وارد مسابقات شدیم. چند بازیکن ما قراردادشان بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان است و فکر می‌کنم ارزان‌ترین تیم لیگ برتر هستیم. اما بچه‌ها در زمین نشان دادند که از هیچ تیمی کم ندارند. ما در دو هفته با پرسپولیس  و ذوب‌آهن بازی داشتیم و در دو بازی به خصوص در بازی با ذوب‌آهن مستحق پیروزی بودیم. من فکر می‌کنم در دو نیمه تیم برتر بودیم. یک مشکلی داشتیم این بود که ما سه مهاجم را در اختیار نداشتیم و عملا بدون مهاجم بازی کردیم و قطعا با وجود مهاجمان تیم ما جان می‌گیرد. من این وعده را می‌دهم که تیم در هفته‌های آتی بهتر خواهد شد و هماهنگی بهتری از تیم صورت می‌گیرد.

او درباره عملکرد داوری گفت: با توجه به اینکه فدارسیون فوتبال گفته درباره داوری صحبت نکنید، فردا از راه‌های قانونی پیگیری می‌کنیم.

سرمربی پارس جنوبی افزود: یک تعداد از بازیکنان لیگ یک خیلی خوب عمل کردند و فکر می‌کنم ستاره بازی مهدی ترکمان بود که در لیگ بازی می‌کرد و مقداری زمان می‌برد تا شرایط خوب خود را به دست آورد. من فکر می‌کنم پارس جنوبی تیمی نیست که بخواهد به تیمی به این راحتی ببازد.

کمالوند در ادامه گفت: امروز ما مثل جنگجویی بودیم که شمشمیر نداشت. محمد ابراهیمی در این بازی مصدوم بود  و در هفته ‌های آینده به رقابت‌های باز می‌گردد. امیدوارم که با حمایت هواداران بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود: مشکلی که در این بازی پیش آمد این بود که کاخا یک کارت زرد گرفت و دست ما را بست. بیشترین برخورد در میانه زمین است و تعویض کاخا کاملا اجباری بود. بعد از این تعویض بازی از دست‌مان در رفت اما در ۲۵ دقیقه آخر بازی کاملا به بازی مسلط بودیم. فکر می‌کنم شاید بازی سه دقیقه دیگر ادامه پیدا می‌کرد ما می‌توانستیم به گل برسیم.

سرمربی پارس جنوبی درباره آینده علیرضا منصوریان گفت: منصوریان جزو بهترین مربی‌های کشور است و آینده روشنی دارد. من فکر می‌کنم نیمکت تیم ملی به او خواهد رسید.

منصوریان کمالوند سرمربی پارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر