کد خبر: 804621 A

سرمربی سایپا در مورد شرایط تیمش در دیدار با گل گهر صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در زمین خودمان دنبال این بودیم که برنده باشیم اما موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم زیاد نبودند. در نیمه دوم موقعیت‌هایی داشتیم که گل نداشت. بازی خوبی از آب در نیامد و بیشتر جنگنده بود. از بچه‌هایم تشکر می‌کنم که مردانه بازی کردند.

وی در مورد اینکه چرا از محمدرضا سلیمانی از ابتدا در این بازی استفاده نکرد، گفت: وقتی سلیمانی هفته گذشته گل سوم ما را به ذوب‌آهن زد، مصدوم شد و او را تعویض کردیم. اگر می‌خواستیم ریسک کنیم و از ابتدا بازی کند، شاید یک ماه او را از دست می‌دادیم. به همین دلیل در نیمه دوم از او استفاده کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به کیفیت زمین ورزشگاه پاس قوامین گفت: بازیکنان ما از کیفیت زمین ناراضی بودند و امیدوارم در این دو هفته که لیگ تعطیل است، کیفیت زمین بهتر شود.

صادقی در خصوص تعطیلی لیگ گفت: متأسفانه دو بازی انجام دادیم و لیگ به خاطر اینکه تیم ملی بازی دارد، تعطیل شد. سخت است که تیم را از نظر بدنی آماده نگه داریم، اما سعی خواهیم کرد اردویی برگزار کرده و تیم را از نظر بدنی آماده نگه داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به جلسه مربیان لیگ برتر با ویلموتس سرمربی تیم ملی دعوت شده یا نه، تصریح کرد: بله، من هم دعوت شده‌ام و امیدوارم جلسه خوبی باشد و مربیان بتوانند نقطه نظرات خود را به سرمربی تیم ملی بگویند. امیدوارم تیم ملی قوی داشته باشیم و مانند دوره‌های قبل بتواند به جام جهانی صعود کند.

سایپا گل گهر سیرجان ابراهیم صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر