کد خبر: 804613 A

مدافع باشگاه تراکتورسازی گفت: اینکه چه تیم‌هایی ارزان و گران هستند را من نمی‌دانم اما چیزی که در تیم ما گران است همین هواداران ما هستند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خانزاده بازیکنتراکتور در خصوص پیروزی تیمش برابر پرسپولیس گفت:‌ تیم تراکتور تیم ریشه‌دار و پرهواداری است و خدا را شکر که امروز توانستیم برنده شویم. 

او در پاسخ به اینکه آیا تراکتور می تواند همین روند را ادامه دهد، افزود: به امید خدا این راه را ادامه خواهیم داد هرچند که در فوتبال چیزی مشخص نیست. اما کمترین کار ما این است که برای این هواداران که امروز به ورزشگاه آمدند با همه توان بازی کنیم.

خانزاده درباره اظهارات کالدرون در نشست خبری در مورد اینکه تیم‌های تراکتور و استقلال گران‌تر از پرسپولیس هستند، تصریح کرد: اینکه چه تیم‌هایی ارزان و گران هستند را من نمی‌دانم اما چیزی که در تیم ما گران است همین هواداران ما هستند.

وی درباره قهرمانی تراکتور، تصریح کرد: برای قهرمانی حالا زود است که بخواهیم حرف بزنیم و از شما خبرنگاران هم خواهش می‌کنم چنین سؤالاتی نپرسید و توقعات را پایین بیاورید. ما تیم خوب و قدرتمندی داریم و مسئولان باشگاه هم تلاش می‌کنند تا شرایط خوبی برای ما ایجاد شود و امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشیم.

تراکتور محمد رضا خانزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر