کد خبر: 804560 A

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ فوتبال اروپا در شهر موناکو فرانسه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، پس از برگزاری مراسم قرعه کشی فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، امروز از ساعت 15:30 به وقت تهران به میزبانی هتل گریمالدی فوروم موناکو قرعه کشی مرحله گروهی فصل 20-2019 لیگ اروپا به انجام می‌رسد.

چه تیم‌هایی در قرعه کشی شرکت می‌کنند و گلدان‌ها به چه ترتیب است؟

گلدان 1

104،000 سویا (اسپانیا)

101.000 آرسنال (انگلیس)

93.000 پورتو (پرتغال)

81000 رم (ایتالیا)

78.000 منچستر یونایتد (انگلیس)

65.000 دینامو کیف (اوکراین)

62،000 Beşiktaş (ترکیه)

54.500 بازل (سوییس)

50،000 اسپورتینگ (پرتغال)

48.000 زسکا مسکو (روسیه)

40،000 ولفسبورگ (آلمان)

37000 لاتزیو (ایتالیا)

 

گلدان 2

37000 پی اس وی آیندهوون (هلند)

34.500 کراسنودار (روسیه)

31000 سلتیک (اسکاتلند)

31،000 کوپنهاگن(دانمارک)

31.000 براگا (پرتغال)

29.500 خنت (بلژیک)

29.000 بروسیا مونشن گلادباخ (آلمان)

27.500 یانگ بویز(سوییس)

27.500 آستانه (قزاقستان)

27000 لودوگورتس (بلغارستان)

25.500 آپوئل (قبرس)

24،000 آینتراخت فرانکفورت (آلمان)

 

گلدان 3

23.000 سن اتین (فرانسه)

22.000 قره‌باغ(آذربایجان)

22.000 فاینورد (هلند)

20.713 ختافه (اسپانیا)

20.713 اسپانیول (اسپانیا)

20،000 مالمو (سوئد)

18000 پارتیزان (صربستان)

17.500 استاندارد لیژ (بلژیک)

17.092 ولورهمپتون(انگلیس)

11.699 رن (فرانسه)

11.500 روزنبورگ (نروژ)

10.500 استانبول باشاک شهیر (ترکیه)

 

گلدان 4

10.500 آلکمار (هلند)

9.646 ویتوریا اس سی (پرتغال)

8000 ترابوزان(ترکیه)

7.780 الکساندر (اوکراین)

6.250  اف۹۱ دودلانژ(لوکزامبورگ)

6.250 لاسک(اتریش)

6.250 وولفسبورگ (اتریش)

6.000 اسلوان براتیسلاوا (اسلواکی)

6.000 لوگانو (سوییس)

5.250 رنجرز (اسکاتلند)

3.500 سی اف آر کلوژ (رومانی)

3.500 فرنتس‌واروش(مجارستان)

* 17 تیم به طور خودکار صعود کردند

* 21 تیم از مرحله پلی آف دور رفتند

* 6 تیم از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا یوفا نقل مکان کردند

* 4 تیم از مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا یوفا نقل مکان کردند

***قرعه کشی به شرح زیر است:

گروه A: سویا، آپوئل، قره باغ، دودلانژ

گروه B: دینامو کیف، کپنهاگن، مالمو، لوگانو

گروه C: بازل، کراسنودار، ختافه، ترابزون اسپور(تیم مجید حسینی)

گروه D:اسپورتینگ، آیندهوون، روزنبرگ، لاسک

گروه E: لاتزیو، سلتیک، رن، کلوژ

گروه F: آرسنال، اینتراخت فرانکفورت، استاندارد لیژ، ویتوریا

گروه G: پورتو، یانگ بویز، فاینورد، رنجرز

گروه H: زسکا مسکو، لودوگورتس، اسپانیول، فرانس واروش

گروه I: ولفسبورگ، خنت (میلاد محمدی)، سن اتین، الکساندریا

گروه J: رم، بورسیا مونشن گلادباخ، باشاک شهیر، ولفسبرگ

گروه K: بشیکتاش، براگا، ولورهمپتون، براتیسلاوا

گروه L: منچستر یونایتد، آستانا، پارتیزان بلگراد، آلکمار

لیگ اروپا ترابوزان اسپور منچستریوناتید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر