کد خبر: 804413 A

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: با گل زودهنگامی که دریافت کردیم بازی را در اختیار گرفتیم. حاکم مطلق توپ و میدان بودیم و بعد از گل مساوی با 10 نفر بازهم خوب بازی کردیم.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی شاگردانش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: به دلیل غیبت در نشست خبری دیروز عذرخواهی میکنم. شهر میزبان مشخص نبود. دربی جانانه‌ای را شاهد بودیم. با گل زودهنگامی که دریافت کردیم بازی را در اختیار گرفتیم. حاکم مطلق توپ و میدان بودیم و بعد از گل مساوی با 10 نفر بازهم خوب بازی کردیم. 

وی ادامه داد: به هر حال آنهایی که در ورزشگاه بودند بازی خوبی را شاهد بودند. یک بازیکن ما مصدوم شد و دیگر تعویضی نداشتیم که بازیکنی را وارد زمین کنیم و به همین دلیل با 10 بازیکن بازی را ادامه دادیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درمورد وقفه‌هایی ایجاد شده در لیگ، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلاتی که در ورزشگاه‌‌ها وجود داشت طبیعی بود که بازی‌های به تعویق بیفتند، حالا هم بازی‌های ملی است و باید به این موضوع احترام گذاشت.

تارتار درباره مشکلات مالی نفت مسجد سلیمان گفت: همه تیم‌ها مشکلاتی دارند و امیدوارم مشکلات حل شود. شخصیت تیمی ما در حال شکل گرفتن است، اما نشان دادیم که امسال نسبت به سال‌های گذشته شرایط متفاوت و بهتری داریم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که با تمام وجود جنگیدند که یک امتیاز از جهنم گرفتند.

صنعت نفت آبادان مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر