کد خبر: 804408 A

دروازه بان تیم فولاد گفت: فغانی به خوبی می‌تواند شرایط را مدیریت کند. من دقیقاً ندیدم که گل در چه دقیقه‌ای زده شد و به همین دلیل نمی‌توانم حرفی بزنم.

به گزارش ایلنا، شهاب گردان درخصوص تساوی مقابل استقلال و فولاد گفت: فرصت‌هایی داشتیم که در جریان بازی زودتر به گل برسیم که اینگونه نشد، اما خوشبختانه آخر بازی گل مساوی را زدیم و شرایط برای‌مان خوب شد.

گردان درباره گلزنی فرشید اسماعیلی گفت: در آن صحنه جلوتر آمدم تا زاویه بازیکن حریف را ببندم، اما او با ضربه سر توانست مسیر توپ را تغییر داده و گل بزند.

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان درخصوص اعتراض استقلالی‌ها به گل فولاد در دقایق پایانی گفت: فغانی بهترین داور ایران و یکی از بهترین‌های جهان است و به خوبی می‌داند که چه شده است. او به خوبی می‌تواند شرایط را مدیریت کند. من دقیقاً ندیدم که گل در چه دقیقه‌ای زده شد و به همین دلیل نمی‌توانم حرفی بزنم.

شهاب گردان درمورد اینکه ظاهراً نکونام از شرایط و عملکرد تیمش رضایت نداشت، افزود: نکونام همیشه حساس است، اما بحث نارضایتی مطرح نبود. ما نیمه اول خوب نبودیم، اما رفته رفته بهتر شدیم. روند بازی امروز ما امیدوار کننده بود. بازی به بازی جلو می‌رویم و دنبال بهترین نتیجه هستیم.

وی درمورد کارت زردی که دریافت کرد، گفت: توپ به سر انگشتان من برخورد کرد و وضعیت خوبی نداشتم؛ از طرفی داور هم اصرار داشت که زودتر بازی را به جریان بیاندازم. صحبت‌های من با داور و اصرار او موجب شد که کارت زرد بگیرم.

فولاد خوزستان شهاب گردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر