کد خبر: 804367 A

همایش مشترک روسای هیات ها و انجمن های ورزشی کارگران در شهر یزد برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، همایش مشترک روسای هیات ها و انجمن های ورزشی کارگران کشور روز سه شنبه ۵ شهریورماه با سخنرانی مهندس نوری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی در سالن اجتماعات اداره کل تامین اجتماعی استان آغاز شد.افشین ملایی سفید دشتی مدیر کل توسعه ورزشهای همگانی وزارت ورزش و جوانان، بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان، ریاحی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از سخنرانان این همایش بودند.

در ادامه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری ضمن خوشامدگویی به میهمانان و تشکر از میزبانی شایسته خراسان شمالی، گزارشی از اقدامات صورت گرفته فدراسیون در یکسال اخیر را ارائه نمودند. در پایان مراسم افتتاحیه این همایش با اعطای هدایایی از زحمات و تلاش های روسای هیات ها و انجمن های ورزشی کارگران تقدیر بعمل آمد.

در برنامه عصر روز سه شنبه نیز جلسه ای پیرامون برگزاری مسابقات جهانی ورزش شرکت‌ها در یونان و رویدادهای ورزشی پیش رو، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری هیات ها، بارگذاری اخبار ورزشی هیات های ورزش کارگری در وب سایت فدراسیون، ساختار هیات های ورزشی، آئین نامه مالی و اعتباری، شناسه و کد اقتصادی، نحوه پذیرش میزبانی و ارسال دستورالعمل مسابقات، ساختار انجمن ها در استانها و نحوه انتصاب و انتخاب آنان برگزار شد.

آموزش نحوه برگزاری مجامع عمومی و انتخاباتی هیات ها و نحوه عضویت  و ثبت نام ورزشکاران در سامانه ورزش کارگری و جلسه پرسش و پاسخ از برنامه های دومین  و آخرین روز این همایش بود.در پایان گواهی شرکت در دوره به روسای هیات ها و انجمن های حاضر در این همایش اعطا گردید.

ورزش کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر