کد خبر: 804257 A

هافبک پیکان از تقابل تیمش مقابل نساجی صحبت کرد.

ماهان رحمانی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شکست پیکان مقابل شهر خودرو در هفته آغازین لیگ نوزدهم اظهار داشت: این بازی متاسفانه پخش زنده نداشت و در نهایت هم با نتیجه امیدوارکننده‌ای تمام نشد. چون بازی اول بود، کمی ناهماهنگ بودیم و این باعث شد تا تیم پدیده بتواند در مقابل ما از پتانسیلش استفاده کند و برنده بازی باشد.

او ادامه داد: خواسته‌های کادر فنی آنطور که باید انجام نشد و در نهایت بازی را واگذار کردیم اما این اولین مسابقه بود و از ضعف‌هایی که داشتیم درس می‌گیریم تا در بازیهای بعدی بهترین عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم.

هافبک پیکان درباره بازی مقابل نساجی در هفته دوم گفت: نساجی تیم خوب و منسجمی دارد و بازیکنان باانگیزه‌ای دارند که قطعا با حمایت تماشاگرانشان بازی سختی را برای ما رقم می‌زنند اما ما هم با تمام قوا برای این مسابقه آماده شده‌ایم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و اگر خدا بخواهد اولین سه امتیاز این فصل را به دست بیاوریم.

رحمانی درباره اینکه بازیکنان لیگ برتری از کیفیت توپ‌های فصل جدید رضایت ندارند، گفت: واقعا این توپ‌ها کیفیت ندارند. یک طوری سنگین هستند که نمی‌توان با آنها شوت زد. ما هم از کیفیت توپها راضی نیستیم و امیدواریم همه باشگاهها دست به دست هم بدهند تا این توپ را عوض کنند.

لیگ برتر فوتبال پیکان ماهان رحمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر