کد خبر: 804225 A

مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس از انگیزه زیادی برای تقابل با پیکان با پیراهن سرخ نساجی برخوردار است.

به گزارش ایلنا، در بازی معوقه هفته هفدهم لیگ هجدهم پیکان در مصاف با سایپا سه بر یک شکست خورد و با 25 امتیاز در رتبه دوازدهم باقی ماند. فردای بازی باشگاه پیکان اعلام کرد به دنبال این نتیجه و نظرات کادرفنی در جلسه سه ساعته با حضور اعضای هیأت مدیره ضمن کسر قرارداد تمام بازیکنان، محمد قاضی، ابوالفضل ابراهیمی و سجاد مشکل‌پور در اختیار کمیته انضباطی قرار دارند تا به نوعی به صورت موقت از تیم اخراج شوند. 

فرکی بعد از آن بازی اینطور گفت: «این بازیکنان زمان آقای جلالی هم در تیم بودند. باید موضوع را اینگونه بگویم که ما به عنوان یک مربی اصولی داریم. یک بخش کار فنی است و یک بخش دیگر فرهنگی است. در این چند ساله با چنین مشکلی روبه‌رو نبودم ولی متأسفانه در پیکان شرایط به گونه‌ای بوده است که تعدادی از بازیکنان با افکاری خاص وارد تیم شدند. اگر مشکلات در چارچوب مسائل فنی باشد قابل تحمل است، ولی اگر در بحث رفتاری باشد یا اینکه یک بازیکن بخواهد برای باشگاه تصمیم‌گیری کند، درست نیست. بحث فنی را می‌شود تغییر داد اما در مسائل رفتاری در فوتبال ما فرهنگ‌سازی نشده است. من آدمی هم هستم که همه راه‌ها را می‌روم. بنا نداشتم کسی را از تیم خارج کنم. به بازیکنان گفتم اولویت باشگاه است. جایی که احساس کنم بازیکن به تذکرات توجه نمی‌کند، برخورد می‌کنم.» 

البته آنها هم بعدها نسبت به تصمیم سرمربی واکنش نشان دادند. قاضی اینطور گفت: «من واقعاً نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفته شده است و خودم هم از این مسأله بی‌اطلاع هستم. من حتی مقابل سایپا بازی نکردم.» 

از آنجا که دنیای فوتبال بسیار کوچک است فرکی همچنان در قامت سرمربی پیکان و محمد قاضی به عنوان مهاجم جدید تیم نساجی رودرروی هم قرار می‌گیرند. بدون تردید این بازیکن انگیزه‌های فراوانی برای گلزنی به تیم فرکی دارد.

استقلال پرسپولیس نساجی محمد قاضی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر