کد خبر: 804065 A

مهران نجفی در جستجوی اولین برد؛

در هفته‌ی سوم رقابت های لیگ یک دو تیم رایکای بابل و بادران تهران در بابل به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رایکا پس از ناکامی دو هفته‌ی نخست خود در کسب پیروزی، در هفته‌ی سوم برابر بادران صدرنشین قرار گرفت و علیرغم این که کار دشواری برابر این تیم مدعی و سرمربی باتجربه اش، فرهاد کاظمی داشت، موفق شد یک امتیاز ارزشمند را به اندوخته های خود بیافزاید. یک امتیازی که برای این تیم تازه وارد برابر بادران که از غول های لیگ آزادگان به شمار می رود، کم از پیروزی نداشت.

اگرچه با این تساوی ناکامی رایکا در کسب پیروزی و حسرت این تیم به سه هفته رسید، اما این تیم بابلی با کشیدن ترمز بادران نشان داد که پتانسیل رقابت با مدعیان و بهبود عملکرد خود در هفته های آتی را دارد، هرچند در این دیدار رایکا یک بار نیز توسط اکبر آفاق دروازه‌ی بادران را باز کرد که با نظر کمک داور، این گل مردود اعلام شد.

رایکا با تساوی در این دیدار، به دومین تساوی خود رسید و اکنون با دو تساوی و یک باخت و کسب 2 امتیاز در رده‌ی پانزدهم جدول قرار گرفته است.

از نکات جالب توجه این بازی؛ تعریف و تمجید فراوان فرهاد کاظمی از تیم رایکا و همچنین هواداران این تیم بود. کاظمی در مصاحبه بعد از بازی عنوان داشت که بازیکنان رایکا او را شگفت زده کردند و فراتر از انتظار فوتبال بازی کردند. خاطر نشان می‌شود که رایکا مقابل بادران علاوه بر یک گل آفساید (اشتباه داوری)؛ دو بار نیز توپ را به تیر دروازه بادران زد.

بادران تهران هم که در این دیدار توانست یک امتیاز خارج از خانه را به اندوخته های خود اضافه کرده و همچنان در جمع صدرنشینان باقی بماند، با این تساوی 7 امتیازی شده و با دو پیروزی و یک تساوی در رده‌ی سوم قرار گرفته است؛ گفتنی است تیم های اول و دوم تنها به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به بادران، در جایگاه بالاتر قرار گرفته اند.

لیگ یک فرهاد کاظمی لیگ دسته اول لیگ آزادگان بادران تهران رایکا بابل مهران نجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر