کد خبر: 803869 A

سرمربی تیم شهرخودرو گفت: امسال کار بزرگ‌تر و سخت‌تری در پیش داریم و برای موفقیت نیاز مبرمی به حضور هواداران داریم.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با شاهین بوشهر اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم فصلی خوب را همچون فصل گذشته برای مردم خوب خراسان تکرار کنیم. اولین بازی خانگی در لیگ نوزدهم را در پیش داریم و دوست داریم که در حضور پرشور هواداران، بازی خوبی را انجام دهیم.

وی افزود: حریفی ناشناخته داریم که مربی خوب و بادانشی دارد. ویسی می‌تواند هرتیمی را متوقف کند. بازی راحتی را در پیش نداریم و باید با گذاشتن انرژی زیاد، سه امتیاز خانگی را از آن خود کنیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: این بازی‌ هم سختی‌‌های خاص خود را دارد، بازیکنانم در فرم مطلوبی هستند، اما یکی دو بازیکن تیمم مصدوم هستند و به بازی نمی‌رسند. سایرین از انگیزه بالایی برخوردارند و به موفقیت امیدواریم.

سرمربی تیم شهرخودرو در خصوص کیفیت توپ‌های لیگ برتری تاکید کرد: این توپ‌ها از لحاظ کنترلی یک سری اشکالاتی دارد. مسئولین سازمان لیگ به من گفتند این توپ برای چمن‌هایی هست که چمن نم‌دار و خیس است. آنها برای حل این مشکل به ناظرین ابلاغ کردند که پیش از آغاز هر بازی، باید چمن خیس شود. امیدوارم این راه حل، مشکل را حل کند. فکر می‌کنم رفته‌رفته خیلی از این مشکلات حل خواهد شد.

وی در خصوص فعالیت شهرخودرو در ساعات پایانی نقل‌‌وانتقالات گفت: نمی‌توانم در این خصوص چیز خاصی بگویم، ولی ممکن است اتفاقاتی در این بازه زمانی کوتاه رخ دهد.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد شهرخودرو در بازار نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: با توجه به بودجه‌ای که داشتیم خرید کردیم. جا دارد که از حمیداوی نیز تشکر کنم که دست ما را باز گذاشت‌. ضمنا باید از سرآسیایی نیز تشکر کنم، زیرا بازه نقل و انتقالات به مراتب سخت‌تر از حتی زمان برگزاری لیگ است. ۵ روز پیش بازی کردیم و فرصت خوبی برای ریکاوری داشته‌ایم.

سرمربی شهرخودرو خراسان گفت: در کل اینکه قرعه‌ چه برای شما به ارمغان می‌آورد، خیلی مهم نیست. باید برای ۳۰ رقابت سخت و حساس آماده باشید. 

گل‌محمدی در خصوص شرایط سروش رفیعی گفت: تمرینات خیلی خوبی با سروش داشتیم و خوب کار کرده، اما فکر می‌کنم چون دیرتر به ما اضافه شد، هنوز به آمادگی کامل نرسیده و باید در چارچوب مسابقات به آن آمادگی مطلوب برسد.

وی گفت: امسال فکر می‌کنم هواداران  پرشورتر از گذشته کنارمان باشند. توقع داریم، ستاره‌ها با توجه به اسم‌شان خیلی خوب کار کنند و امسال گره‌گشا باشند. امیدوارم مثل اسم‌شان برای ما مثمرثمر باشند. باید مسئولیت بزرگی را روی دوش‌شان حس کنند، خدا را شکر که تابحال همه با تمام وجود تلاش کرده اند تا انشالله بتوانیم جوابگوی انتظارات مردم باشیم.‌

گل‌محمدی گفت: همانطور که سال گذشته مدیران شهری از ما حمایت مطلوبی داشتند، امیدوارم امسال بهتر از قبل این کمک‌ها را داشته‌باشیم. شخصی از جیبش برای فوتبال این استان و این شهر هزینه می‌کند و نباید اجازه بدهیم دلسرد شود. توقع زیادی هم نداریم، فقط بحث زمین تمرین مطرح است که اگر این موضوع فراهم شود، از مسئولان شهری و استانی ممنون می‌شویم. امیدوارم کنار تیم باشند و از لحاظ معنوی و دلی به ما کمک کنند. امسال کار سختی در پیش داریم و نیاز داریم، همه در کنار هم باشیم.

یحیی گل محمدی نشست خبری شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر