کد خبر: 803606 A

هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تهیه بلیت الکترونیکی بازی‌های این دو تیم فقط به سایت Pin90.ir مراجعه کنند. ضمنا" به همراه داشتن پرینت بلیت تهیه شده جهت ورود به ورزشگاه الزامی می باشد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، صبح روز پنجشنبه هفته گذشته که سامانه بلیت فروشی الکترونیکی برای هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تهیه بلیت رقابت های لیگ برتر فوتبال آغاز به کار کرده بود متاسفانه یک عده سودجو با معرفی سایت های متفرقه اقدام به ثبت نام و فروش بلیت های الکترونیکی کرده که سبب مشکلاتی برای هواداران فوتبال شده بود.

به همین خاطر روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی به تمام هواداران این دو باشگاه پرطرفدار کشور هشدار می دهد تنها سایت معتبر برای ثبت نام و تهیه بلیت الکترونیکی سایت Pin90.ir است و هواداران فوتبال برای تهیه بلیت‌های بازی لیگ برتر فوتبال از مراجعه به سایر سایت‌ها پرهیز کنند. تماشاگران پس از ثبت نام و دریافت پرینت بلیط خود به ورزشگاه مراجعه کنند. در صورت عدم ارائه پرینت بلیت از ورود به ورزشگاه جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است بلیت فروشی فقط بر مبنای کارت ملی و شماره ملی است و از تماشاگران خواهش می کنیم رعایت کنند و سر جای خود بنشینند.

مجموعه ورزشی آزادی بلیت فروشی بلیت بازی استقلال فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر