کد خبر: 803461 A

جواد محمدی مدیرعامل باشگاه در تمرین تیم فوتبال ذوب اهن اصفهان قبل از مصاف با تیم پارس جنوبی حضور یافت.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ضمن خوش امد گویی به  محمدی گفت همه ما تلاش میکنیم تا تیم ذوب آهن بهترین نتایج را در مسابقات پیش رو رقم بزند.

 جواد محمدی مدیرعامل باشگاه نیز در ادامه ضمن تشکر از منصوریان و کادرفنی و بازیکنان تیم ذوب آهن گفت : رفاقت و صمیمیت و تلاش و برنامه ریزی منجر به پیروزی می شود.

نکته ای که در تیم فوتبال ذوب آهن وجود دارد از فرصتی که بوجود امده برای اقتدار پرچم شرکت سهامی ذوب آهن و جایگاه تیم  ذوب آهن نهایت استفاده را بکنید و همه تلاشتان را بکار بگیرید. از وقتی  باشگاه ذوب آهن تشکیل شده خیلی از ما نبودیم و خیلی از پیشکسوتان بوده اند و برای سربلندی ان تلاش کرده اند.

هر کسی وظیفه ای دارد که یک خدمتی بکند انشالله همه  در آینده به تلاش و کارخودتان افتخار بکنید

با لطف و یاری خداوند متعال ادامه لیگ را با تلاش و برنامه ریزی باموفقیت و سربلندی طی کنید

بازی اول ملاک  شناخت تیم نیست، من به همه کادرفنی و بازیکنان تیم اعتقاد قلبی دارم. هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه همبه همه شما اعتقاد راسخ دارند.

در بازیهای آسیایی خیلی جاها پرفروع بودید وگاهی اشکالاتی هم دیده شد امابازیهای آسیایی تمام شده و باید آن را فراموش کنید تمرکز روی ادامه کار تیم با مباحث فنی درلیگ برترباشد.

ما هم در  بخش مدیریت تمام تلاشمان را میکنم انشالله پرفروع و درخشان باشید. امیدوارم  در بازی پیش رو هم موفق باشید و جایگاهتان روز به روز درخشنده تر بشود.  

ذوب آهن محمدی مدیرعامل ذوب آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر