کد خبر: 803448 A

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دیدار با استقلال نیز مانند سایر بازی ها برای ما مهم است.

به گزارش ایلنا، احمد عبدالله زاده در گفت و گو با سایت باشگاه فولاد خوزستان در ابتدا با اشاره به بازی فولاد در هفته اول لیگ برتر برابر نفت آبادان، اظهارکرد: بازی خوبی بود و در نیمه اول می توانستیم دو سه گل به ثمر برسانیم اما شانس با ما یار نبود و توپ هایمان وارد دروازه صنعت نفت نشد.

وی با بیان این که تیمی با بازیکنان و کادرفنی خوب و سرمربی با دانشی داریم، گفت: این هفته با استقلالی بازی داریم که تیم خوب و شناخته شده ای است و از هواداران بسیاری بهره می برد. البته این موارد برای ما مهم نیست و در تمام بازی ها با تمام قدرت و توان رو در روی حریفان قرار می گیریم. دیدار با استقلال هم مانند سایر بازی ها برای ما مهم است.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به آمادگی تیمش برای مصاف با استقلال، عنوان کرد: در طول هفته تمرینات خوبی انجام داده ایم و با شناخت مقابل استقلال قرار می گیریم. امیدوارم این هفته شانس با ما یار باشد و توپ هایمان وارد دروازه شود.

وی با درخواست از هواداران فولاد، گفت: از آن ها می خواهم مانند بازی با نفت آبادان در دیدار با استقلال نیز از تیم حمایت کنند. قدردان حمایت آن ها هستیم و امیدوارم بتوانیم آن ها را خوشحال کنیم.

عبدالله زاده در پایان، خاطر نشان کرد: به موفقیت فولاد با آقای نکونام خیلی امیدوارم. بازیکنان باتجربه خوبی داریم و همه تیم، یک دل و مصمم هستند که در فصل جاری نتیجه بگیریم و دل مردم خوزستان و اعضای باشگاه را شاد کنیم. هفته به هفته نیز تیم شرایط بهتری پیدا می کند و می توانیم به کسب نتایج خوب امیدوار باشیم.

فولاد خوزستان عبدالله زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر