کد خبر: 803442 A

بادران خیلی خوش شانس بود؛

مدافع تیم فوتبال رایکا بابل از تصمیمات داوری علیه این تیم گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر آفاق مهاجم تیم فوتبال رایکا بابل درخصوص بازی با بادران تهران گفت: بازی بسیار جذابی بود. موقعیت‌های فراوانی روی دروازه بادران خلق کردیم و اصلا مستحق یک امتیاز نبودیم. ما حاکم توپ و میدان بودیم و دو توپ فقط به تیرک آنها زدیم. چندین موقعیت تک به تک خلق کردیم و با بدشانسی به گل تبدیل نکردیم. بادران مقابل ما خیلی خوش شانس بود که یک امتیاز کسب کرد.

وی درخصوص حضور هواداران در این بازی گفت: بسیار جو مثبتی در ورزشگاه شاهد بودیم. کمتر جایی رفتم و دیدم فقط هواداران تیم خودشان را تشویق کنند و جالب است که هواداران بابلی قبل از بازی به تیم حریف خوش آمد گویی نیز می‌کنند که نشان از فرهنگ بالای مردمان این خطه و فوتبالی بودن آنها دارد. حضورشان انگیزه ما را بیشتر کرد و حیف که شرمنده‌شان شدیم.

آفاق درخصوص گلش نیز گفت: زمانی که کریم احمدی توپ را روی دروازه بادران ارسال کرد، من عقب تر از مدافع بادران بودم و چون سرعتم بالاست، سریع جا به جا شدم و خودم را پشت مدافع بادران رساندم و با ضربه سر توپ را به سمت دروازه هدایت کردم. متاسفانه کمک داور بازی اصلا جایگیری خوبی نداشت و همین موضوع سبب شد تا گل سالم من مردود اعلام شود.

مهاجم رایکا در پایان گفت: متاسفانه در بازی ما با مس کرمان نیز داور مسابقه یک پنالتی اشتباه علیه ما گرفت و در ورزشگاه خودمان نیز گل سالم ما را مردود اعلام می‌کنند. اینگونه که مشخص است؛ داورها نمی‌خواهند تا رایکا به حقش برسد و علنا 4 امتیاز را در این دو هفته از ما گرفتند که اگر اشتباهات داوری در کار نبود، ما الان در بالای جدول حضور داشتیم.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان اکبر آفاق رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر