کد خبر: 803441 A

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: ما امروز اولین پلی‌آف را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. فردا به مصاف روسیه می‌رویم و خوشحالم که امروز عالی بازی کردیم و بدون حرف و حدیث کوبا را بردیم.

به گزارش ایلنا، محمد وکیلی سرمربی تیم نوجوانان ایران در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، درباره پیروزی سه بر صفر شاگردانش مقابل کوبا گفت: بازی بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتیم. کوبا به لحاظ آمادگی جسمانی از بهترین تیم‌های این رقابت‌ها به شمار می‌رفت. آن‌ها موفق شدند تا برزیل را هم در گروه خود شکست دهند. این تیم با پشت سر گذاشتن بازی‌های خیلی سخت، به این مرحله رسیده بود. مهم این بود که کجا ریکاوری کنیم و ما امروز اولین پلی‌آف را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. فردا به مصاف روسیه می‌رویم و خوشحالم که امروز عالی بازی کردیم و بدون حرف و حدیث کوبا را بردیم.

وی درباره بازی بدون اضطراب شاگردانش گفت: ما موفق شدیم فشار روانی را از بازیکنانمان برداریم. اگر بتوانیم همان‌طور که تمرین می‌کنیم، بازی کنیم، نمایش‌های ما خیلی بهتر خواهد بود. امیدوارم که دل مردم را شاد کنیم؛ ما اینجا هستیم تا بتوانیم نماینده خوبی برای کشور عزیزمان باشیم.

وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر