کد خبر: 803397 A

مس رفسنجان موفق شد مقابل قشقایی به برتری برسد.

به گزارش ایلنا، در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ دسته اول، تیم قشقایی شیراز از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در استادیوم حافظیه میزبان تیم دو امتیازی مس رفسنجان بود.

مسلم حق‌شناس، امیرحسین نادم، آرام عباسی، پوریا زارع، علی آزادمنش، محمدرضا فیروززاده، علی حسامی، سهیل نیک‌نام، بهزاد دودانگه، سعید زارع و محمد غلامی ۱۱ بازیکنی بودند که ترکیب ابتدایی قشقایی شیراز را با نظر رضا عنایتی تشکیل می‌دادند.

نیما علیپور، بهروز افشار، عیسی پرتو، محمد پورمحمد، روح‌الله نعمتی، حمید گلزاری، محسن آذرباد، مسعود اسدی، مهرداد آوخ، فرشید پاداش و مهرداد رضایی هم نفرات اصلی مس رفسنجان در ابتدای مسابقه برابر قشقایی شیراز بودند.

مس رفسنجان در دقیقه ۱۷ با شوت محکم پای چپ حمید گلزاری به گل رسید، اما پیش از پایان قشقایی شیراز روی یک کار تیمی با شوت زمینی سعید زارع و البته اشتباه دروازه‌بان مس گل تساوی را زد.

شاگردان عنایتی و ربیعی در نیمه دوم به دنبال زدن یک گل دیگر بودند تا به برتری برسند که در دقیقه ۸۰ تلاش بازیکنان مس رفسنجان نتیجه‌بخش شد و این تیم روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین با ضربه سر محسن آذرباد گل دوم را زد و در نهایت به برتری ۲ بر یک دست یافت.

قشقایی شیراز که در دو هفته اخیر یک پیروزی برابر مس کرمان و یک تساوی مقابل خوشه طلایی ساوه داشت، با باخت امروز ۴ امتیازی ماند شد ولی شاگردان محمد ربیعی بعد از دو تساوی، بالاخره رنگ برد را دیدند و ۵ امتیازی شدند.

لیگ دسته اول فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر