کد خبر: 803299 A

سعید صادقی در گفتگو با ایلنا:

سعید صادقی گفت:تمام تلاش ما گرفتن سه امتیازمقابل پیکان بود که خداراشکر با همدلی تمام بازیکنان و کادر فنی توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم.شاهین تیم دست و پا بسته ای نیست آن ها بسیار باانگیزه هستند.

سعید صادقی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار و برتری دو گله شهرخودرو مقابل پیکان اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. ما فقط برای گرفتن سه امتیاز بازی به میدان رفته بودیم که خداراشکر توانستیم در نیمه‌ی اول کار را با زدن دو گل تمام کنیم. در نیمه دوم به دلیل نامساعد بودن شرایط زمین کمی عقب نشینی کردیم و توانستیم با دفاع خوب نتیجه را حفظ کنیم و به تمامی دستورات کادر فنی عمل کرده و پیروز بازی باشیم.

صادقی در خصوص علت اصلی برتری تیمش مقابل پیکان عنوان کرد: با توجه به سخت بودن این بازی برای شروع لیگ تمام تلاش ما گرفتن سه امتیازاین بازی بود که خداراشکر با همدلی تمام بازیکنان و کادر فنی توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و پیروز میدان باشیم.

وینگر تیم شهرخوردو در واکنش به عملکرد خوبش در دیدار مقابل تیم نساجی گفت: هر بازیکنی دوست دارد تا همیشه از آمادگی بالایی برخوردار باشد. من هم از این دایره مستثنی نیستم. و دوستدارم همیشه  برای تیم شهرخودرو مثمر ثمر باشم.آقای گل محمدی تشخیص میدهند که در چه پستی مرا را نیاز دارند.امیدوارم تابتوانم با ادامه­ی این عملکرد خوب پاسخ اعتماد ایشان را به بهترین شکل ممکن بدهم.

وی در خصوص پیش‌بینی‌اش از دیدار بعدی شهرخودرو در مصاف با شاهین بوشهر گفت: بازی با تیم پیکان و آن برد شیرین همان شب برای تمامی بازیکنان ما تمام شد. حالا تمامی تمرکز ما برای بازی بعدی مقابل شاهین است. درست است که اولین بازی آن‌ها مقابل سپاهان با خوردن سه گل منجر به شکست این تیم شد اما نمی‌توان شاهین را تیم دست و پا بستهای دانست.آن ها بسیار تیم باانگیزه هستند.طبیعتا ما هم باآنالیز بسیار خوبی برای این بازی آماده میشویم تا بتوانیم از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم و مانند بازی اول پیروز میدان باشیم. تیم ما نمیخواهددر هیچ دیداری امتیازی را از دست بدهد.

یحیی گل محمدی پیکان سعید صادقی شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر